Фарбування міжкімнатних дверей

Якщо вас цікавить фарбування дерев'яних дверних полотен, зупиніть пошуки фахівців та заповніть заявку для надання послуг в нашій компанії. Тут працюють досвідчені майстри з професійними знаннями і навичками, тому готовий результат ви отримаєте в стислі терміни і за мінімальною ціною.

Ми виконуємо повний комплекс фарбувальних робіт, куди входять:

  • оцінка стану дверного блоку;
  • підбір лакофарбових матеріалів;
  • підготовка до фарбування;
  • безпосередньо нанесення лакофарбового складу на полотно, коробку і наличники.

Завдяки багаторічному досвіду і використання професійного інструменту, ми виключаємо будь-які дефекти фарбування. Точна вартість послуг озвучується індивідуально для кожного клієнта після оцінки масштабів майбутніх робіт.


В процесі експлуатації навіть самого якісного внутрішнього дерев'яного дверного полотна з часом втрачається його первісний лиск: на ньому утворюються подряпини і відколи, відбувається потускнение відтінку деревини дуба, сосни, ясена, вільхи та інших видів масиву. У підсумку багато хто приймає рішення замінити міжкімнатні двері з дерева. Але, є більш раціональний вихід – фарбування дверей з масиву у Києві та Україні під замовлення. Вартість даної послуги значно менше, ніж, якщо замінити стару новою моделлю.


 Наша компанія пропонує замовити дешеве і професійне фарбування дерев'яного міжкімнатного полотна. Оскільки, ця послуга є одним з напрямків нашої діяльності. Наші кваліфіковані та досвідчені фахівці також можуть виконати реставрацію дверей з подальшим їх фарбуванням. Вони змінять старі полотна і навіть зможуть відновити їх первісний вигляд.

Замовити фарбування дерев'яних дверей в Києві або іншому місті України ви можете на нашому сайті дуже вигідно, оскільки на дану послугу у нас встановлена прийнятна і доступна ціна.

Наші професійні майстри усунуть різні дефекти: подряпини, вм'ятини, потертості, відколи, зсихання, тріщини тощо для нас не існує нерозв'язних завдання.


#

Безпосередньо фарбування міжкімнатних дверей передбачає повноцінну заміну лакового покриття. Ми можемо пофарбувати дерев'яне полотно і дверний отвір в будь-який тон. Його вибір вам допоможе зробити наш каталог. Тут представлена велика кількість варіант. Тому, ви зможете підібрати будь-який колір з ефектом під дерево, різні темні і білі відтінки, а також у нас представлена різна текстура. Якщо вам важко визначитися з вибором кольору, то наші фахівці допоможуть підібрати фарбу під ваше дерев'яний виріб.


У нас можна недорого замовити і фарбування дерев'яних дверей лаком в світлі або темні тони. Наші майстри виконають недороге покриття такого складного типу полотна, як «канадка».


Переваги співпраці з нами

Ми гарантуємо високу якість виконаної роботи, адже фарбуємо вироби виключно високоякісною фарбою. Тому, кожен замовник залишиться задоволений отриманим результатом.


Ціна наших послуг в Києві та Україні цілком прийнятна, але скільки коштує обробка вироби-в кожному випадку ми можемо визначити тільки індивідуально. Так як, остаточна сума складається зі ступеня пошкодження полотна і складності роботи, тут враховується і матеріал, який ми будемо використовувати, щоб відтворення дизайну повністю відповідало тому, що замовив клієнт.

Щоб замовити за вигідною ціною фарбування дубових дверей в Києві чи Україні, відвідайте наш сайт та заповніть бланк заявки. Ви можете оформити замовлення і на фарбування полотен з інших видів дерева. Виберіть аналогічний варіант з нашого каталогу або запропонуйте своє колірне рішення. У будь-якому випадку, робота наших фахівців задовольнить навіть найвимогливіших клієнтів, а нанесене покриття довге час буде зберігати свій первісний вигляд.