Розсувні двері купе

Модель 1.1.1
0
от 10000 грн.

Модель 10.5
0
от 10000 грн.

Модель 17.0.1
0
от 10000 грн.

Модель 18.3.1
0
от 10000 грн.

Модель 29.1.1
0
от 10000 грн.

Модель 4.4
0
от 10000 грн.

Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)

Розсувні двері купе

Ідея установки розсувних міжкімнатних дверей - оптимальне рішення для малогабаритних приміщень, оскільки їх конструкція дозволяє на кілька цінних сантиметрів корисної площі звільнити зону відкриття звичайними розпашними моделі. Сьогодні внутрішні розсувні двері є зручним і модним елементом інтер'єру, економить простір. За своєю конструкцією вони не розорюються, а переміщаються по спеціальних напрямних, які прокладаються уздовж або у внутрішній частині стіни.

Приємні ціни на високоякісні міжкімнатні розсувні двері представлені на сайті «DveRoMan». У нас в асортименті ви знайдете найрізноманітніші моделі, відрізняється гарним зовнішнім дизайном, конструктивними особливостями (глухі і під скло), товщиною полотна, колірними рішеннями і іншими критеріями. В каталозі представлений великий вибір внутрішніх розсувних дверей з масиву  дуба, ясена і сосни.

Переваги розсувних дверей

Основною перевагою таких міжкімнатних дверних моделей є економія простору, але крім цього, до їх переваг належать:

  • легкість відкриття і закриття;
  • компактність;
  • висока ступінь безпеки – виключається ризик вдаритися головою об дверний кут;
  • неможливість відкриття протягами;
  • відмінне поєднання з будь-яким інтер'єром;
  • хороше зонування простору в квартирі або будинку.

На нашому сайті ви можете вибрати і купити готові розсувні двері, а також ми виконаємо їх під замовлення, якщо у вашого дверного отвору нестандартний розмір.

Види розсувних дверей

Незважаючи на відносну новизну, модельний ряд розсувних внутрішніх конструкцій досить різноманітний і представлений:

  • купе – діляться на одностулкові і двостулкові, їх відкатне полотно рухається паралельно стіні в одному або різних напрямках;
  • касетні – тут висувні стулки при відкритті ховаються в спеціальній ніші, яку виготовляють з гіпсокартону;
  • каскадні – всі навісні стулки дверної конструкції монтуються на одну напрямну, їх рух здійснюється в одну сторону отвору;
  • внутрипроемные – складаються з двох полотен, які рухаються назустріч один одному.

В нашому каталозі ви зможете вибрати і купити двері розсувного типу високої якості за дуже вигідною вартості. У нас дуже гнучка і демократична цінова політика, яка забезпечується за рахунок власного виробництва. У вартість наших товарів не закладається відсоток на посередницькі послуги. Тому, якщо ви шукаєте де в Києві купити міжкімнатні розсувні двері від виробника, то наш сайт до ваших послуг.

Як вигідно купити розсувні двері в Україні?

В інтернет-магазині «DveRoMan»купити будь-які міжкімнатні двері з масиву дуже просто. Вибрати з каталогу оптимальну модель і заповніть заявку на її придбання. Також можна зателефонувати нашому менеджеру. Ми забезпечимо оперативну доставку, як в Києві, так і по всій Україні.