Двері з ясеня

Модель 17.2
1
от 12200 грн.

Модель 9.4
0
от 12200 грн.

Модель 9.4
0
от 12200 грн.

Модель 9.3
0
от 12200 грн.

Модель 9.2
0
от 12200 грн.

Модель 9.1
0
от 12200 грн.

Модель 8.4
0
от 12200 грн.

Модель 8.3
0
от 12200 грн.

Модель 8.2
0
от 12200 грн.

Модель 8.1
0
от 12200 грн.

Модель 8.0
0
от 12200 грн.

Модель 7.1
0
от 12200 грн.

Модель 6.1
0
от 12200 грн.

Модель 6.0
0
от 12200 грн.

Модель 5.3.1
0
от 12200 грн.

Показано з 1 по 15 із 111 (всього 8 сторінок)

Двері з ясеня

В сучасному суспільстві не залишилося сумнівів в тому, що, незважаючи на різноманіття представлених на ринку матеріалів, кращого рішення для облаштування житлового будинку, ніж дерев'яні елементи, Ні і бути не може. У числі ж лідерів по попиту в Україні-двері з масиву ясена, і дана тенденція обґрунтована, адже у матеріалу ряд переваг і особливостей, через які покупці віддали йому перевагу.

Переваги та особливості породи

Використовується для виготовлення дверей ясен є твердим деревом, завдяки чому готові вироби відрізняються високою міцністю. Це один з найбільш надійних і якісних варіантів, тривалість служби якого обчислюється століттями! Міжкімнатна конструкція прослужить Вам сто і двісті років при правильній експлуатації, в відмінність від м'яких порід деревини, що піддаються деформації і зламу. Це відмінний матеріал і для вхідних дверей в квартиру, коли вони не виходять на вулицю і не контактують з навколишнім середовищем (для таких випадків більше підходять дубові двері). При цьому вибрати ясен для оформлення вуличної вхідної групи теж можна, але тоді потрібно приділяти підвищену увагу додатковому догляду (профілактичному покриттю полотен захисними складами і лаками). Це справа виключно власного смаку.

Міжкімнатні двері з ясена увібрали в себе всі переважні сторони виробів з натуральної деревини:

  • чудові зовнішні дані. Ясень відрізняється дуже красивою і вишуканою текстурою, здатною стати прикрасою будь-якого інтер'єру і примудряється гармонійно поєднуватися з усіма його оригінальними елементами;
  • екологічність і безпека. Виріб на природній основі не містить шкідливих для оточуючих речовин, навпаки, воно допоможе створити в приміщенні корисний і сприятливий мікроклімат;
  • міцність, надійність і довговічність;
  • прекрасні шумо - і теплоізоляційні властивості.

Ще одна характерна особливість даної породи деревини – величезна градація кольору, що можливо завдяки її широкій заболоні. Природна палітра настільки різноманітна, що вибрати благородний відтінок, який буде бездоганно і гармонійно виглядати у будь-якому інтер'єрному стилі і колірній гамі, не складе ні найменшого праці. Дереву характерні світлі тони і виразний ексклюзивний малюнок, що робить текстуру унікальною і неповторною, а щоб підкреслити його, виробники застосовують цікаві дизайнерські ходи – тонують деревину, покривають безбарвним лаком, можуть запропонувати і просто пофарбовані вироби. Знайти те, що буде підходити саме вам - не складно!

Головні плюси ясеневій двері від виробника

Купити двері з ясеня - чудове рішення, оскільки на сьогодні це найближчий бюджетний аналог дубового масиву, який схожий і за фізико-механічними властивостями, і за зовнішніми характеристиками. Особливо ця схожість стосується міцності матеріалу, в якому ясен часто не поступається навіть самим елітним варіантів, які сьогодні присутні на ринку.

Основними переваги:

  • двері з масиву ясена не схильні до пошкоджень механічного характеру. Матеріал, який застосовують для таких дверей, не викривляється і не деформується з часом. Не підвладний ясен і волозі з парою. Однак останнім тільки за умови правильного сушіння та обробки основи для дверей;
  • колірне оформлення. Порода відрізняється стійкістю до ультрафіолетових променів, завдяки чому тривалий час первісний колір залишається і радує свого господаря. Колір ясеневих дверей з часом також і не темніє. Це гарантує, що інтер'єр, до якого ви прагнули спочатку, не змінить свої форми та забарвлення з часом;
  • світлий ясен часто залучає велику кількість покупців, і це не дивно, оскільки таке рішення підкреслює значну кількість стильових напрямків, і не буде негарним вкрапленням в будинку. Перевага дверей з ясена в інтер'єрі часто обумовлюється незвичайним малюнком деревини, який виглядає дорого і вишукано.

Значну різноманітність моделей, які пропонує ринок сьогодні, дозволяють вибрати полотно для різних кімнат і різноманітної конфігурації. Можна знайти варіанти з глухим полотном або з прикрасами у вигляді скляних вставок. Порадує Вас і ціна, яка притаманна цим дверям.

Найбільшим недоліком, про який кажуть, використовуючи такі типи дверних конструкцій – це нестійкість до вологи. Однак тут мова йде саме про тих випадках, коли недобросовісний виробник не виконав правильно технологічний процес виробництва, і не подбав про усунення даної проблеми.

По всім іншим показникам, такий матеріал є дуже привабливим. 

Про купівлю продукції у нас

Купити двері з ясеня в Києві сьогодні не проблема, якщо ви зайшли до нас інтернет-магазин! Вас приємно здивує представлений в каталозі широкий асортимент дерев'яних дверей, дерев'яних ліжок  і сходи з дерева, за дуже доступною і прийнятною вартістю. Будь-яку модель можна виготовити на замовлення за індивідуальними розмірами і з урахуванням побажань замовника.

Привабливість дерев'яних дверних конструкцій підвищується з кожним днем, і причин цьому досить багато – від практичності і краси до популярної моди на екологічно чисті товари і продукти. Заковика полягає часто в ціновій політиці такого товару. Але якщо купити двері з дуба у вас немає можливості, тоді двері з ясеня – прекрасна альтернатива. Це дерево має превелике переваг та позитивних якостей, наприклад, міцність нарівні з цікавим кольором і малюнком дерева.