Дерев'яні лавки

Уточнити Пошук

Мало хто відмовиться від задоволення посидіти на зручній парковій лавці на лоні природи. Причому деякі любителі споглядання ландшафтів роблять це, незважаючи на пору року: вони милуються новонародженої природою і буйною зеленню весни, відпочивають на лавочках влітку, умиротворено спостерігають за яскравими барвами осені і не зраджують собі взимку, акуратно очищаючи своє улюблене місце від снігу. Компанія DveRoMan пропонує виготовити і встановити дерев'яні лавочки в міських парках і зонах відпочинку, "вписати" їх в ландшафтні композиції, що оточують приватні домобудівництва.

Лавочки: які бувають

Треба сказати, що дизайнери і конструктори постаралися на славу, створивши безліч варіантів крамничок. Сьогодні їх виготовляють з масиву дерева, металу, пластику, каменю, і навіть бетону. Досить часто ці матеріали комбінуються, створюючи привабливі, зручні і практичні композиції.

У класичному поданні лавочка – це виріб, що складається з спинки, сидіння і ніжок – опор, в ролі яких як раз і використовуються матеріали, безпосереднє сидіння на яких може обернутися не тільки дискомфортом, але і недугою. Тому ці гідні матеріали і стають опорою для дерев'яних лавок.

Останнім часом популярні ковані основи, до яких кріпляться дерев'яні ламелі. Що ж стосується пластику, то практичні полімерні лавки мають недостатню міцність, руйнуються під впливом високих і низьких температур. Сідаючи на них, слід порівнювати свою вагу і несучі здібності конструкції. Втім, якість багато в чому залежить від виробника.

Лавки з дерева: нев'януча класика

Всі ми знаємо, що деякі породи дерева за своїми властивостями наближаються до металів. Дуб, амарант, береза Шмідта, модрина і ще маса порід, які мають міцність і довго зберігають первозданний вигляд - колір, текстуру, протистоять атмосферним опадів і палючому сонячному випромінюванню.

Компанія DveRoMan пропонує кілька видів крамничок, виготовлених в різних дизайнах – від класики до арт-об'єкта. Власне виробництво дозволяє нам виконувати лавки під замовлення, враховуючи розміри ділянок, на яких вони будуть розміщуватися. Кваліфікація фахівців і високотехнологічне обладнання дозволяють нам створювати ексклюзивні вироби, в тому числі і за ескізами замовника.

Якість, практичність, комфорт за доступною ціною

У Києві безліч парків, зон відпочинку, набережних, обладнаних зручними і красивими лавочками. Всіх, хто бажає прикрасити свій присадибна або дачну ділянку, облаштувати затишний куточок для відпочинку на свіжому повітрі компанія DveRoMan запрошує до співпраці. В активі компанії:

  • досвідчені фахівці;
  • власна виробнича база;
  • сайт та ілюстрований каталог, в якому можна вибрати і купити вподобану лавочку;
  • власна служба доставки.

Заходьте на наш сайт і вибирайте готовий варіант лавочки або замовляйте виготовлення виробу, яке ви б хотіли бачити у своїх володіннях.