Двері з вільхи

  • 19 June 2018 13:33:36

Хочете поставити в своєму будинку дерев'яні перегородки між різними кімнатами? Тоді придивіться до варіанту дверей з вільхи, які і виглядають чудово, і за ціною досить доступний. Звичайно, в порівнянні з іншими матеріалами дерев'яні конструкції вийдуть значно дорожче, але при цьому, можна виграти, поекспериментувавши з різними породами і з'ясувавши побільше про їх властивості. Так, дубові двері або з ясена вітаються більше, хоча вільха і не поступається за показниками.

Чому ж варто звернути увагу на цю породу

Давайте ж з'ясуємо, чому цей вид деревини може зацікавити будь-якого покупця. Міжкімнатні двері двері з вільхи підкорять будь-якого своїми механічними і фізичними особливостями, наприклад, у неї висока міцність, що досягається твердістю породи. Однак, незважаючи на це, вона легко піддається обробці, і вигідна у виробництві, завдяки здатності швидко і якісно висихати. Крім того, вільха при обробці не утворює тріщин і деформацій на своїй поверхні, а значить, і готова продукція буде без вад. Купити двері з вільхи можна ще й за таким причин:

  • натуральний красивий малюнок зрубу;
  • привабливий складний колір, який можна зустріти на міжкімнатних дверях з горіха або дуба;
  • дуже просто монтується.

Завдяки всім цим показниками, а також виняткової міцності, можна недорого встановити в своїй квартирі або будинку, привабливі вільхові конструкції в різному дизайні і оформленні.

Які ще є плюси

З відгуками про дверях з вільхи, можна виділити один цікавий факт – їх застосування часто привабливо в тих приміщеннях, де є високий рівень вологості. Тобто, крім рекомендацій виробників, у нас є і дані від безпосередніх споживач. Така стійкість до води у вільхи з'явилася в результаті її природних місць проживання-біля водойм і боліт. Все це дозволяє застосовувати такі конструкції у ванних, лазнях, саунах.

Однак і це ще не всі позитивні моменти, якими володіє дана деревина:

  • міжкімнатні двері з кольором натуральної вільхи ще й прикрашені прекрасним малюнком деревини. При цьому хоча порода і має виражений колір, він досить нейтральний, завдяки чому легко впишеться в різні стилі інтер'єрів;
  • вільха значно міцніше сосни, але поступається за цим показником дубу і буку. Тобто вона займає тверде проміжне положення, при цьому маючи відмінну вартість, яка підійде багатьом;
  • при мінливій температурі не утворює тріщин, не набухає і не деформується навіть при сильному підвищенні вологи;
  • дуже легка у догляді, а також при необхідності дуже просто повертається до первісного вигляду шляхом реставраційних робіт;
  • не надто важка.

Дверні конструкції з описуваної породи мають досить нейтральну фактуру, через що її застосування можливе для створення полотен під будь-який стиль інтер'єру. Бурштиновий колер дає можливість використовувати породу в чистому вигляді, без додаткового декорування та фарбування.