Зручні та естетичні міжкімнатні двері на рельсах

  • 27 June 2018 10:43:44

Боротьба за життєвий простір стала приводом для розробки принципово відмінних від традиційних форм дверей. Двері купе на рейках - це конструкції, полотна яких рухаються по напрямних паралельно стіні, в якій облаштований отвір. Те, що цей напрямок активно розвивається, купуючи нові позитивні якості, говорить про те, що такі полотна довели не тільки свою практичність, але і гармонійно вписалися в інтер'єри сучасних приміщень різного призначення.

«За» і «проти» установки розсувних міжкімнатних дверей на роликах

Той факт, що розпашні двері стали поступатися своє місце розсувним міжкімнатних дверей на рейках і роликах, вже сам по собі цікавий, адже багатьом очевидний такий недолік полотен, як низька тепло - і звукоізоляція. Адже за рахунок їх підвіски на напрямних, необхідності люфту між стіною і дверима для плавності руху при їх відкритті і закритті, утворюються ті самі технологічні зазори, які не дозволяють зробити розсувні міжкімнатні двері на рейках більш герметичними. Можна пред'явити претензії до недостатньо міцних роликових систем і висловити невдоволення тим, що такі конструкції вимагають вирівнювання горизонтальних і вертикальних площин, пов'язаних з полотнами в процесі руху. Є ще одне «але»: міжкімнатні двері на рейках і роликах вимагають певної стилістики меблювання і обробки приміщень, в яких планується їх монтаж. Це переважно техно, лофт, мінімалізм та інші напрямки сучасного інтер'єрного дизайну.

В іншому ж, можна тільки порадіти якостями, які привносить міжкімнатні двері на роликах в будинку, квартири та офіси. Якщо розглядати конкретніше, то це:

  • істотна економія простору, можливість розміщення меблів в безпосередній близькості до входу і виходу з кімнати;
  • широкий спектр використовуваних матеріалів: дерево, скло, дзеркала, пластик, ДСП, чудово виглядають міжкімнатні клеєні двері, розсувні полотна яких створюються за технологією євробрус і т. д.
  • різноманітність прийомів декору і оздоблювальних матеріалів: ламінація, аплікація, Вітражі, піскоструминний малюнок на скло, ротанг, шкіра, бамбук та ін;
  • проста конструкція, швидка установка і регулювання в порівнянні з підгонкою традиційних коробок з орними конструкціями.

Особливості міжкімнатних дверей на рейках і роликах

По конструкції полотна діляться на два види – розсувні і зсувні. Перші, як правило, складаються з двох частин, розходяться в обидві сторони, а другі представляють полотно з однією площиною, яка, в залежності від планування може зрушуватися вліво або вправо. На фото міжкімнатних дверей на рейках можна бачити наскільки різноманітних варіантів дизайн-проектів таких конструкцій в частині розмірів, обробки, використання систем роликів і напрямних. Доступна ціна дозволяє купити і встановити такі об'єкти практично будь-якому бажаючому.