Зовнішні дерев'яні двері

  • 18 June 2018 14:04:23

Зовнішні дерев'яні двері – це конструкція, яка захищає будинок від проникнення зловмисників, вуличного шуму, і багато іншого. Крім цього, вхідна Дубова дверь в квартиру захистить приміщення від проникнення сторонніх запахів зі сходового майданчика. Крім основних функцій дверної конструкції, вони також створюють перше враження про власників будинку, тому їх зовнішній вигляд також важливий. Виходячи з цього, слід, що вхідні двері-важлива деталь, при виготовленні якої необхідно додержуватися правил.

Стандарти зовнішніх дверей

Як і всі дерев'яні вироби, двері з натурального дерева мають свої стандарти. Відповідно до ГОСТ, зовнішні дерев'яні двері, які використовуються в житлових приміщеннях, можуть бути з рамковими і щитовими полотнами, глухими або зі склом. Однак важливим правилом є якість виготовлення виробу, оскільки від цього залежить безпека мешканців будинку і присутнього в ньому майна.

Вибір зовнішніх дверей

Вибираючи вхідні дверні конструкції, власник звертає увагу на наступні критерії:

  • міцність. Вхідні двері повинні бути міцними, і не піддаватися злому;
  • надійність. Важливо, щоб приміщення було надійно захищено від зловмисників;
  • звукоізоляція. Захист від шуму – важливий фактор;
  • теплоізоляція. Дверні конструкції повинні зберігати тепло;
  • естетичний зовнішній вигляд. Вхідний двері створює перше враження про власника будинку.

Виходячи з усіх перерахованих вище факторів, ідеальним варіантом для установки на вході в будинок є дерев'яні дверні конструкції. Такі моделі стійкі до різних деформацій, вологостійкі, міцні, довговічні, довгий час зберігають привабливу зовнішність. Щоб ще більше захистити свій будинок, можна встановити подвійні дверні конструкція. Купити зовнішні дерев'яні двері краще в спеціалізованому магазині, замовивши при цьому монтаж і установку замків.

Вартість зовнішніх дверей

Для багатьох покупців, як правило, важливо, скільки коштують зовнішні дерев'яні двері для оселі. Щоб вибрати найбільш якісну конструкцію за прийнятну вартість, яка буде мати привабливу зовнішність, і відрізнятися гарною якістю і довговічність, можна подивитися каталог дерев'яних дверей від виробника.

Ціна зовнішніх дерев'яних дверей для приватного будинку, як правило, може дещо відрізнятися від вартості квартирних конструкцій, оскільки для будинків виготовляються більш масивні конструкції, з більш міцних матеріалів. Крім того, вони вимагають установки більш якісної фурнітури, яка не піддається злому, і надійно захистить будинок. Причиною тому є те, що приватні будинки менш захищені від лиходіїв, оскільки знаходяться на окремій території, на яку злодіям легше проникнути непомічений. Крім того, більш масивні конструкції мають і більш високий рівень теплоізоляції і звукоізоляції.