Замовлення, купівля і установка двостулкових міжкімнатних дверей

  • 27 June 2018 11:40:02

Двостулкові міжкімнатні полотна, завдяки своєї конструкції, отримали широке застосування, перш за все завдяки економії простору, яке втрачається з установкою однієї орної стулки, що має більш широку амплітуду руху. Якщо врахувати, що такі полотна використовувалися при будівництві індивідуального житла і вважалися прерогативою палаців і розкішних особняків, то стане ясно, чому вони так високо оцінюються сучасним споживачем. Двері міжкімнатні представлена на будівельному ринку в двох варіантах: орні і розсувні. Розглянемо їх характеристики, переваги і недоліки.

Двостулкові міжкімнатні розсувні двері

Такий варіант відносять до типу «економ», оскільки купити недорого двостулкові міжкімнатні двері розсувного типу можна, скориставшись різноманітністю матеріалів, що знаходяться в різних цінових нішах. У міру зменшення ціни, список таких виглядає наступним чином:

  • плити ДСП, ДВП;
  • пластик;
  • скло;
  • клеєні матеріали;
  • дерево.

Ціна міжкімнатних двостулкових дверей розсувного типу залежить також від якості використаних при їх створенні механізмів-роликів, стопорів, запірних механізмів, напрямних. Якість і терміни експлуатації визначаються вибором конструкції розсувних полотен, які монтуються або в підвісному варіанті, або за принципом установки дверей-купе. Вважається, що варіант купе більш надійний і довговічний.

Міжкімнатні двері орного типу з двох стулок

Це, мабуть, один з найбільш красивих та практичних типів.

На численних каталожних фото двостулкові міжкімнатні двері з масиву дерева виглядають дійсно по-царськи. Стильні, зручні, практичні подвійні міжкімнатні двері, безумовно, прикрасять вітальню, більярдну, або кабінет. Різноманітні технології і матеріали допоможуть вибрати оптимальний варіант.

Як приклад, можна навести італійські міжкімнатні двері з сосни, виконані в класичному стилі. Строгі глухі полотна, двері з склінням, в стилі ампір або арт, різноманітна колірна палітра – вибір просто величезний.

Створюючи інтер'єр, можна турбуватися лише про тому, що з цієї маси буде складно вибирати, саме через різноманітність виріб. Те ж саме стосується і розмірів двостулкових міжкімнатних дверей: готові полотна під стандартний отвір знайдуться, якщо перегорнути каталог. Навіть якщо оригінальний проект вимагає установки дверей нестандартних розмірів, то їх виготовлення завжди можна замовити, запросивши замірника з фірми, що має власну виробничу базу.