Встановлення вхідних дверей в Києві

  • 13 June 2018 15:44:02

Установка вхідних дверей в Києві - процес відповідальний і трудомісткий, що вимагає відповідних знань і досвіду. Тому доцільніше його довірити професіоналам. Це дозволить уникнути великої кількості помилок, які можуть призвести до додаткових витрат на їх усунення. Адже вхідні металеві двері, крім естетичних властивостей, повинна відповідати ряду вимог:

  • надійність і міцність;
  • функціональність;
  • герметичність;шум
  • оизоляция;
  • відсутність теплових втрат;
  • довговічність.

Враховуючи перераховані властивості, якими повинні володіти металеві конструкції, багато хто воліє оплатити виготовлення дверей на замовлення. Це не тільки стане гарантією якості виробу, але і дозволить втілити будь-який дизайнерський проект, відрізняється нестандартними уподобаннями. Що дасть можливість купити вхідні двері в Києві з установкою від виробника.

Процес установки вхідних дверей

Спочатку здійснюється демонтаж старої конструкції. Двері можуть кріпитися на зовнішню або внутрішню поверхня дверного отвору або ж всередині його. Останній варіант доречний для стін, що відрізняються достатньою шириною (більше 20 см).

Технологія безпосереднього монтажу може бути різною. Кріплення проводиться на анкерні болти, штирі або гвинти, на спеціальну монтажну смугу. Використання штирів дозволяє домогтися максимальної міцності через їх значних габаритних розмірів: довжина-15 см, ширина-від 1,2 см. анкерні болти дають можливість здійснювати регулювання положення конструкції по вертикалі. Ціна установки вхідних дверей у Києві безпосередньо залежатиме від застосовуваної технології.

Всі маніпуляції відбуваються з використанням будівельного рівня. Допущені нерівності можуть спровокувати ряд проблем при експлуатації виробу. Після фіксації виконується герметизація швів за допомогою монтажної піни.

Чим загрожує неправильна установка вхідних дверей?

Замовнику потрібно особливо відповідально приймати роботу з монтажу дверей. Слід перевірити легкість ходу вироби, виключити зайві шуми при його експлуатації. Всі замки повинні легко функціонувати. По периметру конструкції потрібна наявність ущільнювача.

Проблеми, які можуть з'явитися при неякісному монтажі дверей:

  • недотримання умов герметичності – виражається в появі протягів і теплових втрат, відсутність шумоізоляції;
  • наявність перекосу конструкції – прискорює зношування виробу, що може привести до необхідності швидкої заміни його комплектуючих;
  • неправильні габаритні розміри – можуть привести до втрати міцності конструкції. Тому, перш ніж купити соснові двері в Києві, потрібно зробити правильні заміри.

На сьогоднішній день можна замовити в Києві установку вхідних дверей недорого, при цьому відрізняються якість. Для цього доцільно звертатися до сумлінних виробників, мають певну репутацію на ринку.