Виготовлення міжкімнатних дверей

  • 25 June 2018 13:23:53

Сучасне промислове виробництво по виготовленню двері міжкімнатної - Це досить складний і витратний процес, що вимагає дотримання суворої послідовності на кожному етапі обробки із застосуванням новітнього конкурентоспроможного обладнання. Згідно конструкції механізмів розрізняють 4 основних категорії дверей:

  • орні;
  • розсувна;
  • складна;
  • поворотна.

Сьогодні однією з найбільш просунутих технологій є випуск дверей з «євробрусу» або клеєного масиву.

Поетапний процес виготовлення міжкімнатних дверей

Розглянемо, до наприклад, поетапний процес виготовлення міжкімнатних двері з сосни з клеєного бруса хвойної породи деревини. Спочатку заготовлюється спеціальний клей і сировину для виробництва такого бруса. На другому етапі виготовлення необхідно нарізати дошки в потрібний розмір. Далі деревину ретельно просушують, зберігаючи мінімально необхідний рівень вологи – до 10 %. Найдоцільніше для цього використовувати сушарки з підвищенням тиску різних модифікацій. Весь цей процес повинен займати від 15 до 20 днів, не менше. Після цього йде обробка деревини з видалення ділянок з вадами матеріалу-зріз сучків, тріщин і ін.

В роботу беруться тільки якісні фрагменти.

На наступному етапі за допомогою пилорами розпускають необрізну дошку на так звані ламелі з обов'язковою фрезеруванням шипів. Потім йде збірка в розмір на шипи, рівномірна проклейка хвойного бруса за допомогою клеенаносящей машини, запресовування в пакети. Заготівля в зборі нудиться кілька діб до остаточної полімеризації клею.

На останньому етапі виготовлення брусків їх стругають і профілюють в потрібний розмір. З готового матеріалу збирають дверну коробку і полотно, які зверху обклеюються МДФ дошкою і шпоном для додаткового посилення і додання товарного вигляду.

На виході двері обробляють захисними просоченнями і сушать, встановлюють фурнітуру, після чого вона транспортується на склад.

Матеріали виготовлення міжкімнатних дверей

На сучасному ринку виготовлення і установки міжкімнатних дверей найбільш популярними матеріалами є:

  • масив – екологічно чистий варіант. Встановлюють такі міжкімнатні двері в класичному інтер'єрі. Відрізняється міцністю, особливою текстурою, довгим терміном служби і досить високою ціною;
  • МДФ – значно дешевша альтернатива дереву. Такий комплект міжкімнатних двері з масиву ясена доступний кожній сім'ї;
  • пластик – ідеальний варіант для офісу, балкона і приміщень сантехнічного призначення. Виготовлення та монтаж міжкімнатних дверей з такого матеріалу відрізняється відносною простотою і порівняно низькою вартістю;
  • метал – найчастіше це алюміній і нержавійка, комбінується з іншими матеріалами;
  • скло – в більшості випадків зустрічається як фрагмент виробу, але в ультрасучасному інтер'єрі можуть бути виготовлені нестандартні міжкімнатні двері з особливих видів матеріалу цілісно і на замовлення.