Виготовлення дверей з масиву

  • 22 June 2018 11:47:26

Двері з масиву дерева мають велику популярність на ринку. Це обумовлено їх позитивними властивостями. Дякувати того, що дерево – природний матеріал, він екологічно чистий і тому двері, виготовлені з цього матеріалу, зберігають екологічність, доступну ціну, відмінна якість, довговічність. Такі двері зроблять ваш будинок затишним, красивим і оригінальним.

Особливе увагу при покупці дверей приділяють вибору деревини, з якої буде виготовлятися продукт. Адже є види дерев, які не надають бажаного результату, перед придбанням варто проконсультуватися з фахівцями і дізнатися, які види дерев кращі. Компанії виготовляють міжкімнатні двері з масиву, або використовуються в якості вхідних дверей.

Технології виготовлення дверей з масиву

Виготовлення дверей з масиву - трепетна робота. Саме тому варто довірити виробництво дверей перевіреної компанії, яка має позитивні відгуки і великий досвід роботи. Багато виробників недобросовісно ставляться до замовникам, і замість якісної деревини, застосовують погані матеріали, перефарбовуючи і видаючи за благородні породи. Щоб цього уникнути, дуже уважно вибирайте компанію.

Технологія виготовлення дверей з масиву включає в себе певні етапи, виконавши які, вироби буде готово:


1.  Спочатку матеріали проходять перевірку на вологість;

2.  Для виробництва дверей з сосни на замовлення всі предмети, запускаються через багатопильний верстат в бруски, і розбираються в залежності від виду виробів;

3.  На можайськом пресі всі матеріали збираються в щити;

4.  Обробляються чотиристороннім верстатом і виходять заготовки;

5.  Проводиться калібрування, далі вони відправляються на складання;

6.  після заготовки відправляють в шліфувальний цех і в малярське відділення, після чого на остаточну збірку;< / p> < p class="MsoListParagraphCxSpMiddle" style= " margin-left: 0cm;">7.  Проводять фінішну фарбування;

8.  Пакують і передають на склад.

Пройшовши всі перераховані етапи, виготовлення завершено.

Розцінки на виготовлення дверей з масиву

Багатьох цікавить питання, чому виготовлення одних дверей дорожче, інших дешевше, від чого це залежить і як встановлюються розцінки на виготовлення дверей з масиву? Ціна залежить від кількох факторів:

  • матеріалу, з якого виготовляють продукт;
  • розміру і дизайну дверей;
  • від тяжкості виготовлення малюнка на поверхні та інших дрібниць.

Зважуючи всі перераховані параметри, формується ціна, також це залежить від того, наскільки швидко відбувається установка міжкімнатних дверей з масиву.