Виготовлення дверей на замовлення

  • 13 June 2018 15:42:49

Виготовлення дверей на замовлення може знадобитися в разі купівлі первинного житла, яке здебільшого відрізняється вільним плануванням простору, має нестандартні розміри проріз.

Індивідуальний проект в даному випадку є необхідністю, дозволяючи уникнути ряду складних будівельних робіт з підготовки поверхні під монтаж дверей.

Іноді запити споживача відображаються в бажанні підкреслити унікальність інтер'єру особливою конструкцією або колірним рішенням двері, вираженими в певній стилістиці приміщення. В такому випадку виготовлення дверей під замовлення підійде якнайкраще. В магазинах представлений широкий асортимент готових виробів від відомих виробник. Багато воліють купити соснові двері, зарекомендували себе як якісні та практичні.

Як здійснюється процес виготовлення дверей на замовлення

На першому етапі клієнт повинен визначитися зі своїми бажаннями і детально викласти їх представнику компанії-виробника. Зазвичай такі компанії мають в наявності великі каталоги продукції, які допомагають здійснити вибір. Колірне рішення виробу і матеріал його виконання визначаються покупцем самостійно. Можна скористатися послугою виготовлення дверей з МДФ, на замовлення, яка обійдеться щодо дешево. Більш дорогим аналогом стануть конструкції з натурального масиву дерево. Однак і прослужать вони більш тривалий період часу.


Після визначення параметрів і дизайну вироби слід зробити правильні виміри дверного отвору. Виробники надають професійні послуги замірника. Після чого виготовлені конструкції доставляються за місцем призначення. Виробляється установка двері під ключ. Такий підхід дозволяє максимально гарантувати якість виріб. На сьогоднішній день в Україні здійснюється виготовлення дверей на замовлення як міжкімнатних, так і вхідних.

Переваги виготовлення дверей на замовлення

Процедура реалізації індивідуального проекту з монтажу вхідних або міжкімнатних дверей має ряд переваг, в порівнянні з покупкою готового виробу. Серед них можна відзначити наступні:

  • можливість установки дверей нестандартних розмірів;
  • відсутність потреби в будівельних роботах по підготовці поверхонь під монтаж дверей;
  • втілення будь-яких дизайнерських рішень;
  • можливість створення унікального проекту;
  • повноцінний контроль якості результаті здійснення повного циклу виготовлення виробу та його монтажу;
  • гарантійний термін експлуатації, наданий компанією-виробником на тривалий період.

На сьогоднішній день багато компанії здійснюють якісне виготовлення дверей на замовлення недорого. Задля зменшення ризику отримання недобросовісно виконаних виробів слід звертати увагу на репутацію виробника, вивчити існуючі відгуки про нього.