Виготовлення дерев'яних дверей

  • 18 June 2018 14:06:24

Придбання дверних конструкцій, як для монтажу на вході в будинок або квартиру, так і міжкімнатних дверей, це досить складний процес, який вимагає багато часу і уваги. Виготовлення дерев'яних дверей, представлених на вітрині, проводиться відповідно до стандарт. Таким чином, параметри для їх виробництва також беруть стандартний. Якщо ж необхідно придбати конструкцію, параметри якої нестандартні, то слід замовити дерев'яні двері, вказавши їх справжні розміри та інші побажання.

Переваги дверей індивідуального замовлення

Дверні конструкції, які виготовляються за індивідуальним замовленням, незважаючи на більш високу вартість, мають масу переваг. Таким чином, найбільш значущими є такі переваги дерев'яних дверей індивідуального виготовлення:

  • унікальність. Індивідуально виготовлені конструкції не мають аналогів, оскільки виробляються з урахуванням особистих побажань клієнта;
  • повна відповідність розмірам дверний проріз. Перед тим, як почати виготовлення, фахівці роблять точні виміри;
  • зовнішні дані. Зробити дерев'яні двері на замовлення можна по каталогу, або запропонувати свій варіант оформлення. Таким чином, можна замовити конструкцію, яка ідеально впишеться в інтер'єр по дизайну і кольору.

Крім того, замовник може сам вибрати породу деревини, спосіб відкривання та інші деталі.

Особливості дверей на замовлення

Найчастіше для сучасних приватних будинків власники замовляють виготовлення дерев'яних дверей за індивідуальними розмір. Причиною тому є нестандартні дверні отвори. Вони можуть бути дуже великими, або навпаки маленькими, або відрізнятися від стандартів всього на кілька сантиметрів. Тому при виробництві таких моделей важливо з особливою уважністю робити виміри. Дачні дубові двері можуть також мати унікальну форму: вони бувають у вигляді арки, або іншої форми.

Установка дверних конструкцій, виготовлених на замовлення

Більшість людей, які віддають перевагу стандартним дверним конструкціям, можуть встановити їх самостійно, вивчивши попередньо правила монтажу. Виготовлення та встановлення нестандартних дерев'яних дверей повинні здійснюватися фахівцем, оскільки вони вимагають великого досвіду роботи, а також вміння підігнати розміри, якщо вони трохи відрізняються.

Щодо вартості готового вироби передбачити дуже складно. Важливо враховувати найменші деталі: від розмірів до зовнішнього вигляду. Тому виробники представляють своїм клієнтам прайс-лист, в якому вказані ціни кожного квадратного метра двері, з урахуванням особливостей виготовлення і способу монтажу, а також наявності додаткових елементів декору та інших деталей. Підрахувавши вартість кожної деталі, фахівець може озвучити вартість виготовлення і установки дерев'яних дверей, і, якщо вона влаштує клієнта, замовлення буде оформлений і запущений в роботу.