Види міжкімнатних дверей 190 см

  • 21 June 2018 11:38:31

Така висота двері вважається стандартною, найчастіше вона зустрічається в будинках з невисокими стелями і хрущовках. Сучасні виробники виготовляють міжкімнатні двері висотою 190 см з будь-якими параметр. Сьогодні можна придбати моделі з різних матеріалів і в широкому асортименті кольорів і декоративних рішень. В залежності від ширини дверного отвору і дизайнерської задумки інтер'єру, вибирають двостулкові або одностулкові полотна. За вибором клієнта їх виготовляють:

  • заскленими - декоративні елементи на стеклах можуть відмінно доповнити і підкреслити стиль і дизайн кімнати;
  • глухими - суцільне полотно сприяє кращій ізоляції кімнати від шуму і запахів.

Розсувні міжкімнатні двері висотою 190 см – незвичайний і стильний варіант, який, до того ж, відрізняється відмінним терміном служби. Завдяки тому, що виріб не відкривається в звичному розумінні, а від'їжджає сторону, такі двері в закритому стані стійкі до протягів і не «живуть своїм життям» при наявності такого явища в приміщенні.

Ширина і товщина міжкімнатних дверей 190 см

Зазвичай ширина полотен залежить від призначення кожної з кімнат, самі вузькі міжкімнатні двері висотою 190 см на одну стулку зазвичай використовують при встановленні двостулкових дверей, а також їх встановлюють в шафах-купе або комор. Двері в інші приміщення, як правило, мають стандартні параметри:

  • 55-60 см – зазвичай встановлюють в санвузлах;
  • 70 см – часто використовується для кухонь;
  • міжкімнатні двері 190 на 80 см – між кімнатами, або в якості другої двері після вхідних.

Вирішивши купити міжкімнатні двері висотою 190 см шириною 90 см і більше, пам'ятайте, вони вважаються нестандартними і зустрічаються рідше попередніх, зазвичай в квартирах-сталінках, офісах або новобудовах.


Товщина виробу визначає його міцність і звукоізоляційні властивості. Згідно виробничим стандартам товщина міжкімнатного полотна може становити від 2 см до 4 см, хоча дерев'яні двері 40 мм будуть краще справлятися з шумом, ніж виріб товщиною 20 мм з того ж матеріалу.


Однак більшу роль в захисті від небажаного шуму грає скоріше не товщина, а матеріал конструкція. Соснові двері впораються із завданням значно краще пластика або МДФ. Крім того, вони мають більш високу стійкість до механічних пошкоджень, однак і ціна такого полотна буде вище. Пластик і МДФ мають свої переваги-легка вага, невисока ціна і широкий вибір виробів на будь-який смак і для будь-якого інтер'єру.

Монтаж міжкімнатних дверей висотою 190 см

Щоб процес монтажу конструкції пройшов швидко і якісно, необхідно дуже уважно здійснити заміри дверного отвору (при відсутності досвіду краще звернутися до кваліфікованому фахівцеві). Нерідко трапляється, що в будинках і квартирах дверні прорізи не відповідають стандартним параметрам, тому перед замовленням потрібно обов'язково уточнити у виробника, чи є у них послуга індивідуального виготовлення нестандартної конструкції.