Великі міжкімнатні двері в широкі і високі отвори

  • 27 June 2018 10:39:19

Сучасні дизайнери все частіше пропонують варіанти інтер'єрних рішень на основі об'єднаних приміщень. Такі проекти рясніють світлом, простором, але головним їх недоліком вважається «замах» на особистий простір, коли на зміну спілкуванню приходить бажання усамітнюватися. Оскільки виник своєрідний «інтер'єрний конфлікт», фахівці досить швидко знайшли рішення проблеми, встановлюючи в широкі отвори між приміщеннями великі дерев'яні двері, які більше нагадують перегородки.

Як підібрати міжкімнатні двері у великий отвір

Якщо ваш архітектор створив дверний отвір, якому «губляться» найбільші міжкімнатні двері, що випускаються серійно, то варто звернути увагу на такий сервіс, як замовлення полотен за існуючими розмір. Природно, що коштувати такі двері буде значно дорожче, але індивідуальний підхід і отриманий на його основі результат вартий того.

Перш за все, необхідно визначитися, які міжкімнатні двері зі склом у великий отвір ви б хотіли встановити. Для цього можна відкрити каталог, і у відповідному розділі знайти той варіант, який найбільш прийнятний для Вас з точки зору функціональності і естетичної цінність. Наприклад, міжкімнатні двері розсувні складаються з секцій, і можуть збиратися в різних розмірах, в тому числі і для широких, високих проріз. В якості перегородок від підлоги до стелі відмінно виглядають великі міжкімнатні двері-купе, оформлення яких може стати «родзинкою» всього приміщення. Крім обробки оригінальними натуральними матеріалами, такими як ротанг, бамбук, пробка, екошкіра і т. д. існує ряд художніх прийомів, таких як ручний розпис, принти, різьблення. Особливо красиво виглядає вставлене в міжкімнатні двері велике скло, прикрашене фасками або з малюнком, нанесеним піскоструминним способом. До речі сказати, це не єдиний варіант прикраси дверної вставки. Відмінні результати дають:


  • хімічне травлення;
  • термообробка;
  • вітражна техніка.
  • використовуючи ці прийоми, зі звичайних дверей можна створити витвір мистецтва, який буде радувати господарів і захоплювати гостей будинку.

  • Особливості великих дверей в широкі прорізи

    Незалежно від того, який матеріал ви б хотіли бачити в якості основи для широких високих прорізів, їх вартість обумовлюється, перш за все, великою площею. Безумовно, замінюючи дерево на ДСП, ви можете заощадити якусь частину коштів, але істотно втратите на необхідності додання цьому матеріалу більшої естетичності.

    Навряд чи ви захочете бачити в отворі звичайне скло, тому і цей варіант не дасть істотної економії, оскільки дизайн-проект і його втілення в комплексі знову ж таки, з оброблюваною площею обійдеться недешево. Однак, ефект від красивого і правильно реалізованого проекту може перевершити всі очікування, затьмаривши витратну частину.