Варіанти міжкімнатних дверей з дерева

  • 27 June 2018 11:47:00

Монтаж міжкімнатних дверей є найважливішим етапом ремонту – будь-який дизайн включає в себе ці конструкції, без яких будинок буде виглядати просто відштовхуюче. Дерев'яні двері з вітражами, склом і багато інші варіанти доступні кожному бажаючому, однак крім дизайну є інші важливі критерії вибору.

Першим і найбільш значущим, звичайно, є матеріал, оскільки недотримання цього критерію (або недбале ставлення), ймовірно, змусить незабаром знову витрачатися на придбання нових дубових дверей.

Кращий матеріал міжкімнатних дверей

Міжкімнатні двері з дерева вважаються найбільш оптимальним вибором, і це обґрунтовано реальними показник. Є ряд властивостей, що дозволяють даному матеріалу перевершувати пластик, ДСП та інші пропозиції. До таких властивостей належать:

  • міцність. Такі двері вкрай важко зламати або нанести їй пошкодження, що заважають виконувати призначення. При правильному покритті (залежить від виробника), поверхня стає несприйнятливою до дрібним фізичним ушкодженням-подряпин, тріщинкам;
  • довговічність. Хороші міжкімнатні двері з сосни купити доведеться лише раз за довгий час – зазвичай вони служать більше десяти років, зберігаючи первинний вигляд і не викликаючи потреби заміни;
  • екологічність. Оскільки при правильному виготовленні деревина зберігає більшість природних мікроелементів, двері допомагає очистити повітря і поліпшити атмосферу в домі. Крім того, поверхня може мати сприятливий запах – особливо, якщо в якості матеріалу використовувалися хвойні породи дерева.

Звичайно, перераховані вище властивості проявляються в повній мірі у варіантів з цільного дерева. Міжкімнатні двері двері з ясеня «під дерево», ДСП і інші, зберігають ці показники частково.

Важливо відзначити, що ціна міжкімнатної розсувних дверей з дерева трохи вище, ніж у інших матеріалів, однак перераховані вище переваги повністю покривають цей нюанс. Також, багато виробники роблять доступні варіанти.

Установка міжкімнатних дверей з дерева

Наші співвітчизники люблять робити своїми руками практично всю "чоловічу роботу", проте це не завжди доречно. При ремонті часом краще довіритися професіоналам-інакше наслідки можуть бути вкрай негативними. Наприклад, при установці міжкімнатних дверей вхідних з замками, самодіяльність може обернутися пошкодженням полотна і повторними витратами.

Двері розпашні з дерева від виробника на замовлення і з установкою – таке формулювання часом викликає відчуття потреби у величезних витратах. Але сьогодні більшість фірм передбачає вигідну систему знижок для клієнтів і вигідних пропозицій, тому сміливо вбивайте запит в рядок пошуку браузера і купуйте необхідний варіант.