Установка дверей з масиву: як уникнути серйозних помилок

  • 22 June 2018 11:48:36

Правильна установка дверей міжкімнатних з масиву - це запорука довговічності дверної конструкції, адже яким би дорогим не виявилося полотно, з якої породи деревини воно не було б виготовлено, яким виробником не вироблено, неграмотний монтаж може зіпсувати абсолютно все.

Помилки і наслідки неправильної установки дверей

Враховуючи, що на просторах Інтернету сьогодні представлені численні навчальні відеоматеріали, на перший погляд монтаж може здатися посильним завданням для будь-якого господаря, який хоч раз робив ремонт будинку своїми руками. Але на самому справі, установка міжкімнатних дверей з масиву - не така проста робота, помилки і неточність при виконанні якої можуть супроводжуватися неприємними наслідок.

Самі часті помилки, які роблять дилетанти, зазвичай пов'язані з підготовкою дверного отвору, а точніше, його розмірами. Як результат:

  • двері не відкривається навіть на 90 градусів;
  • стискається коробка, і дверне полотно перестає входити в неї, тобто не забезпечується повне закриття;
  • придбане полотно виявляється за розміром більше дверного отвору по висоті або ширині;
  • нещільно прилягають до стіни наличники, що псує естетичність зовнішнього вигляду.

Особливого уваги, обережності і професіоналізму майстра вимагає установка двері з масиву сосни, так як це найм'якша з усіх використовуваних порід деревина, і найбільш гігроскопічна. Вона дуже швидко вбирає вологу і довго утримує її всередині, що може призводити до тугого закривання або взагалі до неможливості це здійснивши. Всі ці складнощі позначаться на довгостроковості експлуатації і на зовнішньому вигляді полотна. Тому, вирішивши купити двері з масиву сосни, установку конструкції тим більше потрібно довірити тільки фахівцям.

Якщо монтаж дверей виконано грамотно та якісно, то дерев'яні вхідні двері з масиву будуть висіти рівно, виглядати дуже красиво, закриватися з легкістю, але при цьому прилягаючи щільно і надійно. Так конструкція забезпечить максимальний рівень звуко - і теплоізоляції, а також саме полотно не видаватиме сторонніх шумів (скрипу, тріска, шереху).

Кому довірити монтаж та особливості ціни питання

Для покупця завжди важлива і ціна установки дверей з масиву. Звичайно, враховуючи, скільки грошей забирає ремонт в квартирі, стає зрозумілим, що хочеться вирішити питання якомога дешевше. Керуючись цим бажанням, багато господарів наймають установників по оголошеннях, не усвідомлюючи, як ризикують. Занадто часто за роботу беруться непрофесіонали, також навчилися «ремеслу» по перегляду відео з Інтернету, вони роблять роботу дешево, але не можуть гарантувати якість і довговічність експлуатації.

Запрошуючи того, хто встановить двері з масиву сосни, переконайтеся:

  • в його досвіді та професіоналізмі;
  • наявності гарантій.

Вирішити питання з гарантією захисту ваших інтересів може як сам виробник, так і спеціалізується на продажу дверей інтернет-магазин.