Що впливає на ціну дверей міжкімнатних з коробкою

  • 25 June 2018 12:07:39

Будь-якому господареві, що приступає до ремонту і запасающемуся для цього необхідними матеріалами, наприклад, комплектом міжкімнатних дверей, хочеться зробити правильний вибір: отримати виріб якісне, ідеально вписується в інтер'єр його будинку і підходяще за ціною виділеному бюджету. Скільки коштує, так відразу вам не відповість ніхто, адже на цифру впливають різні фактори, давайте розглянемо які, щоб зрозуміти, на чому можна заощадити, а на чому - не можна.

Від чого залежить ціна міжкімнатних дверей з коробкою

Ціна міжкімнатних дверей з дуба з коробкою в першу черга залежить від використовуваного матеріалу. У якісному відношенні краще всього купити масив, в цьому випадку ви гарантовано отримуєте на 100% натуральний виріб, виготовлений з цільної деревини обраної породи і відмінне:

  • високим ступенем надійності та міцності;
  • довговічністю експлуатації;
  • екологічністю і повної безпекою для організму;
  • красою та презентабельністю зовнішнього вигляду, що зберігається протягом довгих років;
  • чудовими тепло - і звукоізоляційними властивостями.

Масив цільний і клеєний дорожче аналогів, в основі яких відходи деревообробної промисловості, але і за якісними характеристикам перевершує в сотню разів. Крім того, на ціну міжкімнатних дверей в зборі з коробкою вплине порода обраної деревини: елітні варіанти – з червоного дерева, дуба, а доступні практично всім – сосна, вільха.

Істотний вплив на вартість надає дизайн і розміри виробів. Наприклад, одностулкові двері дешевше двостулкових або моделі з багатим дизайном і прикрашеними полотнами з лиштвами дорожче простих лаконічних глухих варіантів. Якщо мова йде про ціну дверей міжкімнатних с коробкою і фурнітурою, то остання істотно впливає на вартість. В зокрема, для розсувних дверей передбачається більш великий набір комплектувальний. Якщо брати в порівняння стандартні орні моделі, то цінові коливання залежать від дизайну, якості та ступеня практичності ручок із замками, петля.

Обов'язково на те, скільки будуть коштувати готові соснові двері в зборі, впливає ступінь розкрученості бренду. Якщо це модель італійського виробництва, то вони найдорожчі, тому що відносяться до елітного класу і позиціонуються на світовому ринку як варіанти VIP. Білоруські моделі дешевше, але вони прославилися практичністю і підвищеною надійністю, заслуговуючи на повагу споживачів. Найдешевшою ціна біля дверей міжкімнатної с коробкою буде в разі її приналежності модельному ряду вітчизняного виробництва, але і тут є багато виробників виробів бездоганного якість.

Купівля двері «під ключ»

При покупці дверей «під ключ» в Києві, покупцеві забезпечується повний комплект послуг: заміри, допомога у виборі оптимальної моделі і комплектації, доставка і установка. Це відмінний варіант для тих, хто цінує комфорт і свій час.