Що потрібно знати про вибір міжкімнатних дверей висотою 2300 мм?

  • 21 June 2018 11:40:33

Придбати нестандартні міжкімнатні двері висотою 2300 мм сьогодні – не проблема. Широкий вибір різноманітних матеріалів і конструктивних рішень дозволяє вибрати виріб на будь-який смак і гаманець. Більшість виробників приймають замовлення на виготовлення конструкцій по параметрам на вибір замовника – розсувні двері шириною 100 см і більше, висотою 2300 см.

Єдине, про що варто згадати – вартість такого виробу може виявитися вище стандартного через те, що на його виробництво витрачається більше часу, зусиль і матеріалів.

Заміри під міжкімнатні двері висотою 2300 мм

Перш, ніж оформляти замовлення, потрібно провести необхідні заміри:

  • ширина;
  • висота;
  • габарити дверної коробки;
  • ширина наличників;
  • дверний пороги.

Потім потрібно провести розрахунки, залишаючи необхідний простір для монтажу і майбутніх оздоблювальні роботи. Якщо ці параметри не будуть враховані, при установці міжкімнатних дверей висотою 2300 мм можуть виникнути складнощі, на усунення яких знадобиться час, додаткові матеріали і фінанси. Саме тому замовляти двері потрібно на ранніх етапах ремонту або перепланування.

Види міжкімнатних дверей висотою 2300 мм

Саме поширене рішення-орні двері. Залежно від габаритів отвору встановлюють одностулкові полотна 50-100 см шириною або двостулкові розпашні міжкімнатні двері 40 см – 100 див. Вироби виготовляють з склінням або без він. У першому випадку скла служать додатковим декоративним елементом, доповнюючим інтер'єр приміщення. У другому-глухі двері більше захищає від шуму і запахів.

Розсувні міжкімнатні двері висотою 2300 мм-оригінальне рішення для дому, що допомагає заощадити простір всередині кімнати, за рахунок того, що двері їздить вздовж стіни, і тому місце для руху дверей не «з'їдається».

Можна купити двері вхідні висотою 2300 мм, які відрізняються матеріалами за якістю, вартості і властивостями:

  • МДФ – недорогий, легкий і екологічний матеріал, який використовується для виготовлення безлічі моделей дверей різних розмірів, кольорів і конструкцій;
  • скло – сучасний матеріал, стійкий до ударів, безпечний навіть у разі пошкодження цілісності-фрагменти мають негострі краї, тому отримати травму практично неможливо;
  • пластик - найлегший з матеріалів, має низьку ціну, при цьому і низьку здатність до шумоізоляції і механічних пошкоджень;
  • цілісна деревина-найдорожчий, і при цьому найміцніший і довговічний матеріал, нечутливий до пошкоджень і подряпин, потребує додаткового кріпленні з-за великої ваги.

За консультацією з питань потрібно звертатися до фірми-виробника, щоб замовити високі міжкімнатні двері 2300 мм, а також для підбору конструкції і матеріалу.