Що потрібно знати при покупці міжкімнатних дверей шириною 40 см

  • 21 June 2018 11:42:08

Сучасний ринок пропонує велику різноманітність варіантів міжкімнатних дверей шириною 40 см. залежно від побажань замовника, виробник з обраного матеріалу виготовляє полотна стандартних і нестандартних параметрів.

Які моделі виробів можна купити

Розпашні міжкімнатні двері 40 і 40 см – найбільш звичні, зазвичай мають дві стулки. Засклені полотна вибирають, щоб доповнити інтер'єр ще однією цікавою деталлю і підкреслити стиль приміщення. Глухі (без засклених віконець) мають більш високі звукоізоляційні властивості, а також їх, в основному, встановлюють в санвузлах. Доступна і ширина міжкімнатних дверей від 50 до 100 см для одностулкової конструкції, і від 40 см до 100 см для двостулкової.


Розсувні міжкімнатні двері шириною 40 см виглядають незвично і стильно. Вони стійкі до поривам вітру, а також протягам в приміщенні. Завдяки тому, що двері відкривається не вперед, а в сторону, вона не плескає і не закривається мимовільний. Також за рахунок «бічного» відкривання зберігається простір в кімнаті, так як для розорювання стулок не потрібно залишати місце.

Ширина двостулкових міжкімнатних дверей 40 і 40 см не є єдиним стандартом, зазвичай вона відрізняється в залежності від призначення приміщення, може бути більш значний.

Дії перед оформленням замовлення

Важливо зайнятися питанням вибору і покупки міжкімнатних конструкцій на ранніх етапах ремонту, тому що своєчасно зняті точні виміри позбавляють від безлічі клопоту. Задля визначення правильного розміру полотна потрібно виміряти ширину, висоту отвору, дверну коробку, ширину наличників і висоту порога. Важливо залишити потрібне кількість місця для монтажу самого виробу та інших оздоблювальних робіт. Наприклад, установка вузьких подвійних високих дверей з масиву ясена 2300 зажадає мм більше простору, ніж вихідні параметри дверного полотна.


У разі, якщо замовлений виріб не відповідає розмірам отвору, потрібно провести ряд робіт, які можуть відняти додатковий час, будівельні та оздоблювальні матеріали, а також грошові кошти. Щоб не додати собі складнощів, краще звернутися до досвідченого фахівця для твору точних вимірів.

залежно від бажаних характеристик міжкімнатної конструкції, вибирають різні матеріали виріб. Купити міжкімнатні двері шириною 40 см можна з пластика, МДФ, скла, алюмінію, цільного дерева. Для вибору найбільш відповідного матеріалу по якості та вартості краще звернутися до фірми-виробника за консультацією та зробити замовлення. Але, відразу позначимо, що найбільшою популярністю користуються дерев'яні полотна, тому як вони більш довговічні і практичні, виглядають стильно і благородно.