Розцінки міжкімнатних дверей

  • 25 June 2018 13:17:45
Ремонтні роботи завжди матимуть попит, тому їх ціна буде досить різна. Самим оптимальним варіантом, купуючи дерев'яні двері, одразу замовити установку міжкімнатних дверей, розцінки на які будуть залежати від того, який набір послуг вибирається стандартний або додатковий.

Від чого залежить ціна на міжкімнатні двері

Розцінки на дубові двері обумовлюють безліч факторів, наприклад, їх характеристики та властивості. Найголовнішою причиною, від якої залежить ціна виробу, є матеріал виробу. Так, цілісний масив бука або скло-триплекс можуть цінуватися в рази дорожче, ніж матеріали штучного походження, такі як МДФ і ДСП.

Важливу роль у формуванні ціни має фурнітура. Так як вироби іноземного виробництва будуть коштувати більше, ніж вітчизняного виробника. Відомо, що витрати на всі деталі фурнітури можуть досягати до половини ціни всього виробу.

Важливу роль у ціновій політиці грають властивості дверей. При цьому враховуються такі фактори:

  • ступінь звуко - та теплоізоляції;
  • екологічність;
  • експлуатаційні терміни;
  • функціональність;
  • зовнішній вигляд і дизайн.

Додають вартість виробу декоративні елементи і вставки. Це можуть бути Вітражі, позолота, різна обробка, дзеркала та інше. Тим більше що можна купити міжкімнатні двері в інтернет магазині дешевше, ніж в салоні або звичайному магазині. Ціна також збільшується за рахунок популярності виробника. Чим відоміший бренд, тим більша вартість продукції.

Розцінки на монтаж міжкімнатних дверей

При покупці розсувних дверей в першу чергу слід подумати про їх монтажі в дверний проріз. Тому найкраще буде купити міжкімнатні двері з установкою. В її вартість зазвичай входять такі роботи, як збірка і монтаж короба. Установка порога, вирізка петель і дверної ручки з замком, а також монтування лиштви та інші матеріали обумовлюються і оплачуються окремо.

Розцінки на монтаж міжкімнатних дверей часто залежать від полотна, так як, чим дорожче виріб, тим вище вартість його установки. Має особливу вагу і вид відкривання дверей, наприклад, монтаж звичайної класичної двері буде коштувати набагато дешевше, ніж двостулкової.

Зазвичай не входять у вартість інші ремонтні роботи, а при необхідності їх проведення - оплачуються додатково в залежності від розцінок магазину. До них відносяться демонтаж, корекція дверного отвору, монтаж фрамуги, дверного обмежувача або прибирання сміття.

Розцінки на установку міжкімнатних дверей дуже різні, кожен салон чи магазин встановлює свій прайс-лист включає всі необхідні послуги.