Розсувні міжкімнатні двері: варіанти конструктивного виконання і дизайну

  • 27 June 2018 10:45:26

наприкінці минулого століття В інтер'єрах все частіше стали використовувати компактну конструкцію двері з масиву, замість традиційних розстібний. У хід йшли старі підшипники і сталеві індустріальні профілі, які для додання естетичності фарбувалися звичайними фарбами. Згодом з'явилися промислові варіанти розсувних міжкімнатних дверей з ретельно підібраними і підігнаними аксесуарами. Тепер, через кілька десятків років, технології, шагнувшіе за горизонти, описані найсміливішими фантазерами, дозволили істотно вдосконалити і конструкцію, і зовнішній вигляд такий продукція. І ось вже орні двостулкові соснові двері зазнають натиск сучасних, стильних і зручних конструкцій.

Варіанти конструкцій розсувних міжкімнатних дверей

Основою для полотен можуть стати самі різноманітні матеріали, в числі яких:

  • скло;
  • дерево;
  • клеєний масив;
  • ДСП, ДВП, МДФ;
  • пластик;
  • фанера та ін

Що ж стосується видів монтажу, то їх не так вже і багато. Найбільш популярні навісні варіанти міжкімнатних розсувних дверей гармошкою або з цільним полотном, і двостулкові, встановлені за типом «купе.» Ці види конструкцій мають принципову відмінність: в першому випадку вся навантаження лягає на верхній рейок, у другому – основний упор і хід роликів забезпечує нижня напрямна, верхні ролики лише коригують хід полотен в потрібному напрямку.

Купити чи замовити - варіанти для розсувних міжкімнатних дверей

Якщо поставити перед собою завдання знайти розсувні міжкімнатні двері, варіанти, ціна продукції можуть викликати певні труднощі вибору.

Зробити це досить просто: досить озброїтися гаджетом, вийти в простори Інтернету і... О так! Численні фото варіантів розсувних міжкімнатних дверей постануть перед вами у всій красі. Можна без проблем знайти потрібну річ в каталогах світових лідерів по виробництву готових до установки конструкцій. У будь-якому випадку, купити розсувні міжкімнатні двері, варіанти яких представлені в широкому асортименті, не складе труднощів, і зробити це можна навіть не виходячи з офісу або квартири. Як варіант – замовити розсувні двері за індивідуальним вимірам» під ключ " у місцевих виробників.

< / p> < p class=" MsoNormal"style="">Любителям ексклюзиву та оригінальності, безумовно, припаде до душі саме варіант індивідуального проекту, виконаного на замовлення. Що краще – підганяти розміри отвору під параметри полотен або двері під отвір-кожен споживач вирішує сам в силу сформованих обставин і з урахуванням своїх можливостей.