Правильний вибір розміру ліжка – запорука міцного сну!

  • 08 may 2018 15:44:45

Слід враховувати при виборі дерев'яному ліжку, і які характеристики найголовніші? Розглянемо більш докладно все нюанс.

Як вибрати довжину

Ви повинні розуміти, що звисають з ноги ліжка не зроблять ваш відпочинок комфортним. Однак чи варто ретельно себе вимірювати перед покупкою і бігати з лінійкою по магазину? Звичайно ні. Почнемо з того, що, якщо у вас цілком середньостатистичний ріст, або навіть нижче середнього, тоді вам можна брати будь-який стандартний розмір. Найчастіше це два метри, або метр дев'яносто. Значно рідше можна побачити моделі метр дев'яносто п'ять або два метри двадцять см. Останні, до слова, найчастіше зустрічаються з бамбукового матеріалу.

Отже, щоб відпочинок на ложі був максимально комфортним, у вас в запасі має бути, як мінімум, тридцять сантиметр. Тобто, до свого зростання додаєте 30 см і отримуєте довжину ліжка, а там вже підбираєте її під стандартні варіанти. Звичайно, в ідеальному варіанті можна запастися і ще десятком зайвих сантиметрів, але тут вже дивіться по ситуація.

до Речі, якщо у вас зріст вище середнього (1,8 м або більше), вам також не варто хвилюватися, оскільки практично будь-яка компанія може зробити збільшення ложа спеціально для вас.

Як вибрати ширину

Якщо ви бачите розмірне назва ложа, то знайте, що воно підганяється саме під ширину. Отже, ліжка бувають:

  • односпальні;
  • полуторні;
  • двоспальні;
  • сімейні.

перші мають розмір від 70 до 90 см в ширину, чого цілком достатньо, якщо ви середня за габаритами доросла людина. Дитині буде і зовсім відмінно.

Другий тип більш підходить для одного дорослої людини, його ширина коливається в межах метра-метра тридцяти см. Варто відзначити, що таке рішення буде не дуже зручним для сімейної пари, але може стати виходом для молодої парочки на перший час.

Розміри двоспального ліжка починаються з позначки 140 см, однак це не дуже популярний вибір, більш затребувані ліжка з розмірністю в 160 см. тут цілком зручно розмістяться дві людини, при цьому не зачіпаючи один одного в процесі сну. Слід зазначити, що й інші проміжні розміри, аж до 170 см, зустрічаються досить часто. Зробивши можна і з розмірами індивідуального характеру, з частотою в 5 см.

Сімейні варіанти мають і зовсім королівські розміри-від 180 до 200 см. це дозволяє влягтися не тільки двом батькам, але і при необхідності розмістити дитину. На такому ліжку все будуть відчувати себе зручно, і не доведеться тулитися.

Звичайно, крім параметрів комфортності важливо орієнтуватися на габарити, які доречно впишуться в розміри приміщення, де вона буде стояти. Пам'ятайте і про висоту, яка має різноманітні параметри. Ви запросто можете спробувати ліжко в торговому центрі, аж до того, щоб полежати на ній, і відчути всі нюанси. У нашому каталозі ви так само можете подивитися: ліжка з дуба, ліжка з сосни і ліжку з ясена.