Подвійні міжкімнатні двері: зручно, красиво, комфортно

  • 27 June 2018 11:39:06

Питання, які полотна встановлювати в квартирі або котеджі, незважаючи на гадану простоту, аж ніяк не дозвільний. Матеріал виготовлення, стиль обробки, наявність або відсутність скління і, нарешті, кількість стулок, крім інших оціночних параметрів вимагають певного занурення в тему. Що стосується дверей з дуба, то багато в чому вибір на їх користь обумовлений цілою низкою факторів естетичного і практичного плану.

Чому вибирають подвійні міжкімнатні двері

Якщо абстрагуватися від технологій виготовлення і конструкції подвійних міжкімнатних дверей, то на перший план виходить естетична привабливість такого варіанту декору отвору між приміщеннями різного призначення. Почнемо з того, що жоден дизайн-проект інтер'єру не створюється без урахування того, які саме полотна найбільш гармонійно будуть виглядати в інтер'єрі кімнати. Цим фактом і обумовлюється бажання купити подвійні двері з сосни.

споруджуване житло просто вимагає нестандартних рішення. Розвиток котеджного будівництва підстьобнув інтерес до такого сегменту, як подвійні розсувні міжкімнатні двері. Адже висота стель, ширина дверних прорізів і кількість приміщень обмежена лише фінансовими можливостями і фантазією архітектора-проектувальника, запрошеного для втілення бажань клієнта. Отже, з упевненістю можна відзначити наступні переваги полотен з двох орних стулок:

·                   краса;

·                   зручність;

·                   можливість стилізувати конструкції в потрібному напрямку;

·                   екологічність, у разі виготовлення їх з деревини або євробрусу.

Мабуть, основним недоліком є висока ціна міжкімнатних подвійних дверей, знизити яку можна лише на шкоду матеріалів, з яких створюються такі конструкції.

В яких випадках використовуються розпашні міжкімнатні двері

Практичність подвійних міжкімнатних дверей, фото яких можна знайти в різноманітних каталогах, обумовлена тим, що при такому варіанті оформлення дверного отвору два полотна дозволяють заощадити деякий простір. У разі дефіциту місця також радять підвісні полотна на роликових механізмах. Але, на жаль, розсувні двостулкові двері не настільки універсальні в плані стилів інтер'єру, і найбільше підходять для житла в стилі лофт, мінімалізм, арт, а також мають ряд недоліків в плані звукоізоляції і термінів експлуатації.

Непогано будуть виглядати розпашні межкомнатныедвери з чвертю з двох стулок, встановлені в зал або кабінет, надаючи приміщенням значимість і якусь помпезність.

Можна недорого замовити полотна з коробками по індивідуальним розмірам. У більшості випадків такі проекти передбачають їх встановлення виконавцем. Якщо отвір стандартних розмірів, на допомогу прийде каталог готових виробів від вітчизняних і зарубіжних виробника