Особливості заміни міжкімнатних дверей

  • 25 June 2018 12:11:00

Власними силами провести заміну двері дерев'яної, в принципі, може будь-який господар, який звик займатися ремонт. Але чомусь на перший погляд простий процес часто призводить абсолютно до несподіваного результату, засмучуючи того, хто витратив на нього стільки своїх сил і часу. Що ж відбувається?

Проблеми, виникають при заміні міжкімнатних дверей

насправді заміна міжкімнатних дверей квартирі-це процес досить трудомісткий, кропіткий і вимагає певних знань і умінь. Все здається гранично простим, коли переглядаєш відео ролик про те, як поставити міжкімнатні двері з масиву дуба своїми руками, представлений на каналі будь-якого користувача, який розвинув свою діяльність у вигляді навчання передплатників. Але тут важливо розуміти головне – ніхто не розповість вам про найдрібніші деталі і подробиці, а тим більше не зможе охопити в огляді всі нюанси, що виникають в індивідуальному порядку.

В результаті роботи, якщо у виконавця немає достатнього досвіду, можуть спостерігатися такі картини:

  • полотно перекошене, між ним і коробкою нерівномірні просвіти, яких взагалі бути не повинно;
  • двері не закривається взагалі або вимагає великих зусиль;
  • при відкритті/закритті виникають шуми (скрипи, неприємні звуки тертя);
  • не прилягають щільно до стіни наличник.

Це найпростіші приклади, які призводять до необхідності демонтувати конструкцію і викликати майстра для заміни міжкімнатних дверей, і ціна його послуг вже може виявитися вище, ніж, якби ви звернулися до нього для первинного монтажу або ж вам виробляв установку представник виробника/продавця. Крім того, вартість послуг завжди залежить від майстерності виконавця, і якщо шукати по оголошеннях беруть мінімальну суму, можна також нарватися на дилетанта, робота якого виявиться з описаними вище похибками.

Ремонт дверей і як уникнути проблем

Неправильна установка може привести до того, що дверне полотно буде пошкоджено або зіпсовано, а скляні вставки досить тендітні: вони можуть бути розбиті при непрофесійній роботі. В цьому випадку вам знадобиться ремонт міжкімнатних дверей із заміною розбитого скла, а це часом дуже відчутні витрати.

до Речі, є ще одна складність. Нерідко трапляється так, що для заміни скла при реставрації міжкімнатних дверей просто неможливо дістати саме таку скляну вставку, яку використовував виробник (наприклад, фірмова модель італійського виробництва, на яку у нас в країні не передбачені комплектуючі і запасні елементи).

Щоб не потрапити в непередбачені ситуації і уникнути непотрібних витрат, краще відразу купити міжкімнатні двері з ясеня з установкою під ключ, тоді вам залишиться просто насолоджуватися результатом і ні про що не турбуватися.