Недорогі міжкімнатні двері з установкою

  • 25 June 2018 13:25:48

Сьогодні в нашій країні мало людей при ремонті використовують такий дизайн, при якому переходи між приміщеннями всередині будинку представлені у вигляді арок або подібного. Тому будь-який ремонт включає відвідування інтернет магазину двері дерев'яні – прицінитися, побачити варіанти і вибрати вподобаний.

Щоб ремонт пройшов швидко і без нервів, рекомендуємо замовляти міжкімнатні двері від виробника з установкою і недорого, що швидко і ефективно. Люди часом сумніваються, що послуга монтажу настільки необхідна, адже встановити двері з масиву дуба здається досить простим завданням. Спробуємо з'ясувати, чому така позиція може принести шкоду.

Навіщо потрібен майстер по установці міжкімнатних дверей

Хоча сьогодні знайти відмінний варіант двері по невисокою ціною – завдання просте (враховуючи наповненість ринку пропозиціями), невеликі витрати є лише частиною загальних коштів, витрачених на ремонт. Тому вдруге нести тотожні витрати-вельми небажано. Однак багато людей нехтують можливістю використовувати послуги майстра по установці міжкімнатних дверей недорого і беруться за це завдання самостійно.

Зазвичай, це призводить до невеликих (але численним) помилок при роботі з дверним полотном, монтажі, що призводить до негативних наслідків. Найбільш часто двері просто «з'їжджає» вниз за проблем з петлями, перестаючи нормально закриватися, нерідко виникають проблеми з використанням замку – правильно підготувати полотно і врізати замкову конструкцію досить важко.

В кращому випадку, така самодіяльність призводить до порушення естетичної складової – двері вхідні погано і зі скрипом закривається, некрасиво "косить" вниз. У гіршому – господарям доводиться знову замовляти міжкімнатні двері установкою – недорого, але це повторні витрати. Враховуючи це, виробники відразу попереджають клієнтів, що краще довірити роботу професіоналу, і включають такі послуги в перелік пропонованих.

Кращий матеріал недорогий міжкімнатних дверей з установкою

Будь обізнана людина підтвердить, що комфорт недорогі міжкімнатні двері з установкою принесуть тільки, якщо вони виготовлені з правильного матеріалу. Сьогодні варіантів безліч, серед них:

  • дерев'яний масив (цілісний);
  • клеєний масив;
  • ДСП;
  • пластик.

Звичайно, найкращим варіантом з усіх сторін буде перший з перерахованих-цілісне дерево. Він привабливий першочергово завдяки екологічній складовій, адже зберігає в собі природні елементи, які сприятливо впливають на атмосферу в домі – розряджають і очищають повітря, приємно пахнуть. Ціна установки недорогих міжкімнатних дверей зі склом з такого матеріалу, звичайно, трохи вище інших, але цілком допустима – різниця становить менше третини вартості іншого варіанту. При цьому довговічність цільного дерева набагато вище. Виготовленням міжкімнатних дверей такого типу займаються практично всі виробники.