Міжкімнатні двостулкові розсувні двері: як в палацовій атмосфері

  • 27 June 2018 10:40:57

Варто встановити в квартирі або будинку пару-трійку міжкімнатних двостулкових розпашних дверей, як тут же можна помітити зміни в стилі приміщень у бік палацової розкоші. Перед очима виникають розорюються перед знаттю полотна, в розкішному дизайні яких відбивається блиск залів і покоїв. Таке сприйняття двостулкових дверей цілком зрозуміло, адже не тільки палаци, а й численні купецькі будинки, поміщицькі садиби будувалися виключно з широкими дверними прорізами, окрасою яких були дві дерев'яні стулки.

В чим переваги двостулкових розпашних дверей

У самій назві "розпашні" вже є натяк на те, що такі полотна легко відкриваються. Дійсно, досить злегка штовхнути стулки, і вони гостинно відкриють доступ до приміщення, що знаходиться за ними. Крім зручності відзначаються і такі позитивні моменти, як:

  • відхід від необхідності монтажу в широкий отвір масивних дверних блоків, які потребують більш потужної фурнітури;
  • можливість використовувати для проходу одну стулку і фіксація другий в закритому стані;
  • економія місця;
  • більша кількість варіантів дизайнерського оформлення двох симетричних полотен;
  • естетична привабливість.

Також купити міжкімнатні орні двостулкові двері радять в разі, коли дверні отвори мають нестандартні розміри. До речі, вузькі і компактні в зборі дерев'яні двері цілком можуть стати альтернативою широких полотен, заощадивши місце у вітальні або їдальні.

Класифікація міжкімнатних розсувних двостулкових дверей

На нинішньому ринку будівельних матеріалів можна знайти міжкімнатні орні двостулкові двері купе економ, преміум і елітного класу. Кожній з трьох категорій відповідають матеріали і дизайн полотно. Звичайно, можна купити міжкімнатні двостулкові орні двері економ-класу, але недорого придбати полотна з масиву натурального дерева буде великою удачею. Ні для кого не є таємницею, що чим цінніше порода дерева, тим дорожче її вартість за кубометр, відповідно, вище і ціна готових виробів. А вже така рідкість, як бубінга або байя або навіть наша рідна береза обійдуться в солідну суму.

Як правило, двостулкові двері міжкімнатні орні економ-класу, хоч і заявляються виробником, як дерев'яні, виконуються в кращому випадку з шпонованого ДСП, а часом покриваються синтетичним ламінатом. Проміжний варіант – преміум, коли з деревини виконується лише каркас, решта - ДСП. Зовсім інша картина в класі еліт. Це вироби виключно з деревини, причому, як правило, цінних порід. До ним відносять бук, дуб, ясен, березу і більш рідкісні, часом екзотичні сорти, завезені з Африки, Індії, Південної Америки і ін

Відмінно вписуються в інтер'єр міжкімнатні двері, індивідуальні проекти яких створюються з урахуванням дизайну приміщень, що є ще одним приводом, щоб зробити полотна на замовлення.