Міжкімнатні двері зі складу

  • 25 June 2018 12:36:48

Міжкімнатні двері – це важливий елемент будь-якого інтер'єру. Входячи в приміщення, ми насамперед звертаємо увагу саме на неї, тому двері є візитною карткою будинку або квартири.

Міжкімнатні двері зі складу – це оптимальний варіант, який можна отримати в день замовлення і за вигідною ціною. Зазвичай вони виконані і представлені з різних матеріалів. Тому навіть самий затребуваний покупець зможе собі вибрати підходящий варіант.

Переваги міжкімнатних дверей зі складу

На сьогоднішній день на будівельному ринку в Києві продажем даного виробу займаються безліч компаній. Асортимент кожної відрізняється вибором, ціновою політикою та іншими характеристика. Спеціалізовані салони пропонують велику різноманітність міжкімнатних дверей, але вони роблять велику націнку. Тому якщо необхідно купити міжкімнатні двері, то краще це робити зі складу – так вийде дешевше.

Всі міжкімнатні двері з дуба зі складу мають стандартний розмір дверних отворів, але їх колірні рішення і матеріал виготовлення дуже різний. Це дозволяє вибрати з усього безлічі виробів на свій смак і вимогами необхідні двері.

Купивши міжкімнатні двері зі складу, можна отримати їх в той же день на руки і не чекати тижнями, поки вони будуть перебувати в процесі виготовлення.

Класифікація міжкімнатних дверей

Двері з сосни можуть бути різних видів. Вони відрізняються своєю конструкцією і методом відкривання стулки. Міжкімнатні двері можуть відкриватися певним способом, всі їх можна купити зі складу:

  • розстібні або класичні. Це дуже проста і надійна конструкція, перевірена часом. Вона оснащується різними замками або засувками, щоб запобігти мимовільне відкривання;
  • розсувні. Зазвичай такі двері застосовуються при умовах обмеженого простору, і можу бути як одностулковими, так і двостулковими. Це дуже легкий механізм, який забезпечує просте переміщення виробу. Такі двері можуть бути виконані з будь-яких матеріалів, і є найбезпечнішими;
  • розкладні. Дані двері мають механізм гармошки і застосовуються у великих дверних отворах. Є дуже легкими і простими у використанні;
  • хитні. Можуть відкриватися як всередину, так і назовні. Для роботи стулок потрібно досить багато місця.

Кращим рішенням буде купити двері з ясеня з установкою недорого – це просте рішення позбавить від проблем і клопоту.

Зовнішній вигляд залежить від багатьох обставина. Не останню роль відіграє ціна виробу. Цінова політика відштовхується від матеріалу, конструкції і способу відкривання. Щоб трохи знизити вартість виробу, можна купити міжкімнатні двері зі складу при проведенні розпродажу.