Міжкімнатні двері з замками від виробника

  • 27 June 2018 11:47:51

Міжкімнатні двері з дерева сьогодні користується величезною популярністю і важко уявити будинок або квартиру, яка обходиться без дверей між приміщення. Оформлення двері з дуба (зовнішнє і внутрішнє) також відіграє велику роль при виборі певного варіанту, і тут відштовхуватися слід переважно від призначення – які саме частини будинку буде розділяти конкретні двері.

Якщо мова безпосередньо про кімнати (спальня, дитяча, вітальня), слід підбирати міжкімнатні двері з замками, що послужить для цілей приватності і подарує відчуття наявності власного простору – це важливо для будь-якої людини, деякі взагалі не можуть жити в кімнаті, де неможливо повністю усамітнитися.

Види замки для міжкімнатних дверей

Фурнітура для дверей буває різноманітною, зазвичай вибір певного варіанту залежить від поєднання практичного та естетичного критеріїв. Доводчики в житлових будинках зазвичай не потрібні, особливо всередині, однак замок беруть у двох третіх випадків. Розберемося, які бувають закривають механізми:

  • замок «язичок» для міжкімнатних дверей з масиву сосни використовується найбільш часто. Він зручний тим, що не вимагає додаткових отворів – ви просто блокуєте саму можливість натискання ручки за допомогою простого механізму. Такий варіант зручний незалежно від призначення дверей;
  • використання замка для міжкімнатних дверей з засувкою менш поширене, оскільки дана конструкція найчастіше використовується для вхідних дверей. Вона більш складна, вимагає додаткової роботи з полотном, більше навантажує саму раму в силу більшої маси-тому не кожен матеріал взагалі витримає такий замок.

Звичайно, існують інші варіанти, однак вони вкрай рідко використовуються у великих містах. Зазвичай від виробника залежить тільки те, скільки коштує замок – варіанти, зазначені вище, нерідко є єдиними доступними в більшості інтернет-магазинів.

Як встановлювати замок в міжкімнатних дверях?

Оскільки робота з розсувними дверима з дерева своїми руками є звичною практикою в нашій країні, виробники зазвичай роблять також розмітку для установки замку, додають інструкцію і намагаються всіляко допомогти клієнту. Однак, за можливості, краще довірити установку замка в міжкімнатні двері майстру – такий варіант убезпечить вас від негативних наслідків власних помилок – просто відсутність досвіду подібної діяльності завжди тягне хоч і дрібні, але недолік.

Дверний замок для міжкімнатних двері-механізм непростий, тому вкрай важливо точно знати, що потрібно робити. Якщо є найменша невпевненість, згадайте, що вартість роботи майстра набагато нижче вартості нових дверей.