Міжкімнатні двері з венге і дуба

  • 19 June 2018 11:01:22

В сучасному світі для створення дизайнів інтер'єрів все частіше стали використовувати елементи з відтінками венге і натуральний дуб. Їх застосовують при оформленні інтер'єрів квартир і офісів. Двері з відтінками дуба і венге гармонійно виглядають з елементами обробки інших кольорів.

Елегантність і шик

Двері з темного дуба в інтер'єрі не створять такого контрасту, як венге. Унікальність цього кольору полягає в його елегантності і універсальності. Навіть недорогі елементи інтер'єру в цьому кольорі набувають благородність і виглядають дуже солідно. Оздоблення дверей в темних тонах буде мати гарний вигляд в кімнаті, підлогове покриття якої має схожий відтінок.

Колір підходить під будь-яку стилістику приміщення. Двері, виконані в класичному стилі, з склінням або строгі моделі з відтінком венге виглядають вишукано і багато, навіть якщо вони зроблені не з натуральних матеріалів.

Поєднання відтінків

Колір універсальний і практичний. Двері в кольорі венге і вибіленого дуба мають неповторний вид, але завдяки специфічності відтінку підійдуть не до кожного інтер'єру. Елементи в цьому кольорі не будуть виглядати в кімнаті, оформленої з використанням обробки з яскраво вираженою текстурою.

Двері такий забарвлення будуть губитися в приміщеннях, де є меблі або інші елементи з:

  • махагони;
  • горіха світлих тонів;
  • освітленого дуба;
  • матеріалів, імітують перераховані вище відтінки і текстури.

Це обумовлюється тим, що текстура цих матеріалів набагато яскравіше і світліше основи, вона здатна змастити всі враження від благородних квітів венге і дуб.

До цих відтінкам відмінно підійдуть елементи обробки в темних тонах і з невиділеної текстура. З таким колірним оформленням центром уваги стають міжкімнатні двері кольору венге і дуб. Також цей відтінок гармонує з:

  • кольором вільхи (краще всього виглядає медова);
  • невадою;
  • дубом;
  • іншими матеріалами з м'яко вираженою структурою.

Якщо кімната прохідна і має декілька входів, то не варто поєднувати в приміщенні міжкімнатні двері з золотистого дуба і венге, краще, щоб міжкімнатні простору були оброблені в одному стилі і колірній гамі.

Декорування дверей

Самими поширеними варіантами декору є вставки з дзеркал або скла. Такий прийом підходить для дверей будь-яких відтінків. Також міжкімнатні двері декорують різьбленими елементами, фурнітурою з металу, мозаїчними вставками. В більшості випадків міжкімнатні двері декорують вставками з геометричних фігур, які складають орнамент. Більш дорогі і вишукані варіанти прикрашають витонченими орнаментами і композиціям, які здатні відтінити двері від основної обстановки приміщення.

Розписні Скло, Вітражі і піскоструминні малюнки найчастіше використовують для декору сучасних інтер'єрів. Такі елементи дверей роблять їх більш яскравими і привертають увагу.