Міжкімнатні двері з ришітками

  • 27 June 2018 11:52:02

Міжкімнатні двері з ришітками – вдале рішення, що дозволяє вирішити відразу два завдання. Перша – розмежувати приміщення в будинку, друга – додати естетичної привабливості кімнатах. Особливо красиво виглядають моделі, в яких сітка накладається на скло, або, наприклад, міжкімнатні двері з дзеркалом, поверх якого також декоративно змонтована решітка. Варто відзначити, що скляний матеріал в таких випадках підбирається досить товстий і міцний (близько 4-8 мм).

Міжкімнатні двері з гратами і склом чудово виконують свої основні функції, при цьому не забуваючи прикрашати собою простір, додаючи йому родзинки. Їх вид прекрасно підходить для різних стилістичних рішень, гармонійно вплітаючись в загальний вигляд. Наприклад, можна також вибрати дубові двері зі склом або вітражем.

якщо говорити про класичну англійську решітці, яку частіше прикрашають склом, то також варто згадати про поліпшення рівня світла в кімнатах. При цьому скла можна також зробити будь-якого дизайну – глянцеві, прозорі, матові, різнокольорові, з рельєфом і без.

Особливості

Хоча зараз такий тип дверної конструкції часто застосовують для багатьох стилів в інтер'єрі, спочатку найбільшою популярністю вони користувалися для класичного оформлення. Звідси і з'явилося назва англійської решітки. Однак, зараз дуже просто знайти міжкімнатні білі двері з гратами, які також гармонійно увіллються в романтичний стиль або Прованс.

Основною проблемою, з якою може зіткнутися покупець – це пошук якісного виробництва. Справа в тому, що такі гратчасті варіанти досить складні у виробництві, через що великі виробники відмовляються від них на користь простих дверей з сосни. Тож часто за тонку роботу беруться приватні виробники, які не дотримуються технологічний процес. З-за цього готова продукція виходить недостатньо міцною і надійною, страждає і зовнішній вигляд товару. У даній ситуації найправильнішим буде відшукати серійного виробника, перевагами вибору є:

  • використання якісного матеріалу;
  • збалансована вартість, яка поєднується з високою якістю;
  • правильна і геометричність використання якісних лакофарбових продуктів;
  • наявність страховки.

Крім цього, при виборі продукції у великого виробника можна також купити двері з масиву ясеня з вентиляційною решіткою в одному стилі з іншими полотнами будинку, оскільки такі компанії дуже часто випускають колекції з дверима різного призначення.