Міжкімнатні двері з притвором

  • 27 June 2018 11:51:16

Існуючі на сьогодні різновиди дверних конструкцій, настільки різноманітні, що можна розгубитися при виборі. Причому це стосується як дизайну, наприклад, пропонуються міжкімнатні двері з дзеркалом, так і конструктивних особливостей. Розберемо всі нюанси, які стосуються міжкімнатних дверей з притвором.

Само пристосування має досить просте призначення – його функція - максимально щільно притиснути двері до короба, який є рамкою для полотна. Сам притвор розташовується на полотні, продовжуючи його. Ця планка зовсім не великого розміру (1/4 товщини полотна). До речі, за рахунок свого розміру другою назвою притвору стала «чверть».

Купити міжкімнатні двері з притвором сьогодні не складе ніяких труднощів, оскільки їх популярність зростає з кожним днем, з-за чого виробники випускають все більше і більше моделей. Сама конструкція не сильно впливає на стилістичні особливості, завдяки чому їх можна застосувати для будь-якої моделі, наприклад, для дверей міжкімнатних з патиною.

Поговоримо про переваги та недоліки

При розмові про різних дверних конструкціях, завжди необхідно уточнювати основні плюси і мінуси того або іншого вибору. Тому перш ніж купити міжкімнатні двері з дуба з притвором і фурнітурою, ознайомтеся з переліком позитивних моментів, які вас чекають:

  •  виняткова ізоляція, причому як тепла, так і шуму. Саме такі конструктивні особливості як чверті, роблять проникність двері до повітряних потоків і звуків мінімальної, завдяки чому мікроклімат приміщення можна регулювати і робити максимально комфортним;
  •  перешкоджає притвор і попаданню в приміщення сторонніх неприємних запахів. Тому дуже часто їх використовують для кухонного приміщення або санвузла;
  • такі двері найчастіше мають більш презентабельний зовнішній вигляд.

Природно, описуючи переваги соснових дверей, варто обов'язково сказати і про недоліки. І нехай в даному випадку вони не надто істотні, будь-якому клієнту слід про них знати. Наприклад, конструктивні особливості двері роблять її візуально більше ніж прості полотна. Це коштує брати під увагу, якщо ви вибираєте товар у невелику квартиру. Її однією складністю є використання особливою фурнітури, яка коштує дорожче і монтується складніше. Розглянути фото та ціни міжкімнатних дверей з масиву ясена з притвором сьогодні можна в будь-якому салоні.

Проте, вказані недоліки не так значні, тому багато хто вибирає даний тип дверей за її міцність, довговічність і продуманість конструкції. Крім того, на ринку можна вибрати будь-яку цікаву для вас модель.