Міжкімнатні двері з патиною

  • 27 June 2018 11:50:29

Коли ви закінчуєте ремонт в будинку, безумовно, потрібно вибрати двері міжкімнатні. І на сьогодні у будь-якої людини напевно будуть розбігатися очі при погляді на значну кількість моделей і варіантів. Стосується це природно і прикрас, причому вони можуть зачіпати і все полотно, і лише фурнітуру. Відрізняються моделі і за розміром, кольору, фактурі, способу відкриття і так далі.

проте Почати підбір даного елемента в будинок варто з матеріалу його виготовлення. На сьогодні основними є:

  • МДФ;
  • ДСП;
  • дерево (наприклад, масив дуба, ясеня, горіха, сосни і так далі).

Деревина вважається найбільш затребуваним варіант. В якості прикраси таких полотен застосовують різні варіанти – двері зі склом, двері з масиву дуба або міжкімнатні двері з патиною, про яких і хочеться поговорити детальніше. До слову, саме такий варіант з патиною не вимагає використання виключно деревини, підійдуть і інші недорогі основи.

 Любов до патині з'явилася абсолютно неспроста, оскільки вироби в такій техніці набувають вишуканий і неповторний вигляд. І хоча саме позначення вже втратило своє початкове пояснення, воно все ж має певні корені. Зараз же ви запросто знайдете міжкімнатні двері з білою патиною, емаллю і т. д.

Трохи про патині

Патина, коріння походження якої йдуть в Італію, має трохи інше пояснення. Спочатку так описували зеленуватий наліт на різних металах: бронзі або міді. Зараз же це поняття звикли застосовувати для опису процесу зістарювання предметів меблів, аксесуарів і інших об'єктів інтер'єру. Перевага такого типу обробки в широті матеріалів, для яких її можна застосувати, що наочно видно на фото, які легко знайти в Інтернеті. Купити міжкімнатні двері з патиною дуже просто, але варто враховувати загальний стилістичний напрямок вашого будинку, оскільки таке рішення все ж не буде доречно у всіх варіантах. Абсолютно безглуздо такі дверні конструкції будуть виглядати в приміщеннях з прикрасами в стилі:

·                   скандинавському;

·                   хай-тек;

·                   модерн;

·                   мінімалізм і т. д.

А ось для бароко, класики, ампіру, провансу, лофт і інших, цей варіант буде як не можна доречніше. Наприклад, в класиці варто спробувати застосувати міжкімнатні двері з ясеня з золотою патиною або слонової кістка.

Також цікавим рішенням буде виділення патиною скла, яким часто декоруються дверні конструкції та деревяні сходи. Цей варіант досить ненав'язливий і додає тонкої розкоші. Однак, враховуйте, що ці моделі часто коштують досить велику суму грошей, через що не завжди вітати. Через це знайти їх можна, але досить складно, оскільки багато виробників не хочуть тримати у себе товар, який рідко продається.