Міжкімнатні двері з масиву дерева

  • 22 June 2018 11:05:53

Якщо мова йде про вибір якісних і надійних дверей міжкімнатних, краще купити їх з масиву дерева, вони повністю виправдовують витрачені кошти. Вони порадують вас своєю естетичністю і презентабельністю, внесуть в інтер'єр нотку виразності і шарму, а це завжди позитивно відбивається на настрої господарів надалі. На сьогоднішній день саме двері з дерева в Топі популярності, і такий вибір цілком обґрунтований.

Масив дерева: у чому його основна відмінність

Покупцям часто доводиться чути від продавця або читати в технічному описі про те, що в основу виготовлення дверей узятий масив. Щоб зрозуміти суть і цінність матеріалу, досить знати, що в даному випадку мова йде про полотні, яке абсолютно повністю складається з натурального дерева. Взятий матеріал для виготовлення соснових дверей з масиву на замовлення і комплектуючих може бути у вигляді дощок, полотен, брусів, але завжди в його основі виключно цілісне дерево, ніяких стружок або тирси. Саме це є головною відмінністю міжкімнатних дверей з масиву дерева від більш дешевих з МДФ, ДВП, зроблених з пиломатеріалів.

Основні переваги виробів з цільної деревини

Вибір цільної деревини має масу переваг в порівнянні з іншими матеріалами для виготовлення дверей. Виділити хочеться:

  • чудові зовнішні дані;
  • довговічність експлуатації;
  • надійність і міцність;
  • екологічність матеріалу;
  • відмінні тепло - і звукоізоляційні якості.

Після установки в приміщенні таких дверей, ви зможете відчути психологічний комфорт, відчути, як атмосфера просякнута затишком і витонченістю. Тут буде приємно відпочивати, все сприяє розслабленню, надихне на творчість і нові ідеї.

чи Є мінуси і що з них міф?

Багато називають головним мінусом те, що ціна дверей міжкімнатних зі склом з масиву дерева достатньо високий. Водночас не варто забувати про поставлених на противагу перевагах, вони істотно виграють, доводячи розумність вибору.

Існує також думка про те, що натуральна деревина проблематична і недовговічна з огляду на підвищених абсорбуючих властивостей, що призводить до розбухання або розтріскування (в залежності від навколишнього середовища – вологою або надмірно сухий). Але в ряді випадків це скоріше міф, ніж реальність, тому що проблемними є тільки неякісні вироби, виготовлені з низькосортного матеріалу з порушенням технологія. Тому завжди слід звертати увагу на виробника міжкімнатних дверей з масиву дерева, переконатися в його підвищеній увазі до питання якості. Також слід враховувати тип приміщення і вибирати відповідну деревину, наприклад, для сауни краще віддати перевагу стійкого до вологи дубу, для спальні цілком підійдуть недорогі сосна і вільха.

Якщо ви хочете придбати міжкімнатні двері з масиву дерева недорого, то не варто економити на якості, краще зробити замовлення в інтернет-магазині, де ціни завжди нижчий.