Міжкімнатні двері висотою 3 метри

  • 21 June 2018 11:44:13

В сучасних магазинах представлений широкий асортимент дверей. Визначитися з підходящим варіантом без професійної допомоги досить складно. Міжкімнатні двері 3 метри у висоту переважно використовуються в приватних будинках. Це пов'язано з великою кількістю вільного простору в заміському будинку. Міжкімнатні двері з сосни висотою 1900 мм доцільно купувати для типових квартир, що мають стандартні дверні отвори.

Види міжкімнатних дверей в залежності від способу відкривання

Високі конструкції у великому приміщенні завжди виглядають вигідніше. Однак, при їх монтажі, потрібно враховувати великі габаритні розміри полотен, яким необхідно вільний простір для функціонування двері. При недостатній кількості місця доцільно звернути увагу на розсувні міжкімнатні двері 3 метри заввишки, які, на відміну від складних, орних та хитних аналогів, економлять простір кімнати, рухаючись паралельно стіні. Стосовно класичного орного варіанту, то він більш доречний для двері з масиву ясена розміром 2000 мм.

Отже, високі розсувні конструкції мають ряд переваг:

  • зручність експлуатації;
  • раціональне використання корисної площі;
  • достатній рівень стійкості;
  • високі показники естетичності.

Звичайно, подібні високі вироби вимагають особливих навичок при їх установці. Для якісної експлуатації попередньо необхідно вирівняти поверхні, правильно здійснити виміри дверного отвору, встановити напрямні відповідно до необхідних норм.

Купити 3-х метрову міжкімнатні двері можна практично у всіх магазинах. Існує ряд виробників, що спеціалізуються на високих конструкціях. Кожен з них може запропонувати свої умови. Щоб уникнути помилкового вибору, незайвим буде ознайомитися з репутацій постачальника.

Як вибрати високу міжкімнатні двері

Міжкімнатні двері не тільки розділяють простір на зони, але і забезпечують комфортне і затишне проведення часу, виступають доповненням до загального дизайну приміщення. Тому так важливий правильний вибір подібних конструкцій.

Першочергово, слід звернути увагу на функціональні характеристики виробу. Двері забезпечує звукоізоляцію приміщення, є захистом від проникнення непотрібних запахів, перешкоджає тепловим втратам. Міжкімнатні двері висотою 3 метри, особливо розсувні варіанти, повинні бути оснащені якісною зносостійкою фурнітурою, яка забезпечить зручність експлуатації. На поверхні полотна не повинні спостерігатися вади. Всі геометричні лінії повинні ідеально підходити за розміром. Не менш важливою складовою є екологічність матеріалу виготовлення. Особливо, якщо мова йде про облаштування дитячої кімнати. Якщо виріб відповідає перерахованим параметрам, то воно цілком може стати вдалим придбанням.