Міжкімнатні двері висотою 2100: як вибрати?

  • 21 June 2018 11:39:39

Міжкімнатні двері висотою 2100 мм, згідно з вітчизняними мірками і параметрами дверних прорізів в будинках старої споруди, відносяться до нестандартних. Однак сьогодні придбати такі двері можна на замовлення у більшості сучасних виробників міжкімнатних дверей.

Які бувають види міжкімнатних дверей 2100 мм?

Щоб придбати найбільш підходящий варіант міжкімнатних дверей висотою 2100 мм, потрібно засновувати свій вибір на декількох пунктах:

  • тип конструкції;
  • матеріал вироби;
  • ширина і товщина дверей.

Розпашні двері бувають одностулковими і двостулковими. Залежно від розміру дверного отвору мінімальна ширина міжкімнатних дверей 40 см, максимальна – 100 см і більше. При необхідності, можна замовити у виробника елементи конструкцій нестандартного розміру.


Якщо з якихось причин для установки орних дверей немає місця (тобто не вистачає простору, щоб її повноцінно відкривати і закривати), вибирають розсувні міжкімнатні двері висотою 2100 мм. в цьому випадку двері рухається не вперед-назад, а уздовж стіни, або ховається в спеціальній конструкції – фальшстене. Таке рішення дозволяє заощадити простір. Ще одним плюсом буде те, що полотно стійке до протягів в приміщенні. Для таких систем вибирають дубові двері шириною 50 см і вище.

Який вибрати матеріал міжкімнатних дверей 2100 мм?

Матеріал виробу визначає не тільки його зовнішній вигляд, але і такі важливі властивості як шумоізоляція, міцність і тривалість експлуатації. Найкраще в цьому випадку купити міжкімнатні двері висотою 2100 мм з дерева – вони надійні, стійкі до механічного впливу, подряпин і інших пошкоджень. Відмінно захищають від небажаного шуму і служать довгий час. Однак для установки таких дверей знадобиться додаткове кріплення, дуже важливо, щоб воно було якісним, тому що, наприклад, міжкімнатні двері 900 мм на 2300 мм має велику вагу і може провисати або деформувати обшивку дверного отвору.


Вироби з пластика і МДФ в стандартному розмірі і нестандартних варіантах мають мінімальна вага і низьку вартість, додаткової фурнітури для їх установки не потрібно. Випускаються в широкому асортименті забарвлень і декоративних рішення. З мінусів – погано переносять механічні пошкодження, не стійкі до подряпина.

Вирішивши купити міжкімнатні двері висотою 2100 мм зі скла, ви відзначите-вони здатні прикрасити будь-який інтер'єр, при цьому не несуть небезпеки для мешканців. Розбити їх нелегко, вони стійкі до ударів, однак, якщо раптом таке трапиться-вони розпадаються на великі негострі фрагменти, від яких практично неможливо отримати пошкодження. Їх спокійно можна ставити в будинку, де є діти або літня людина.