Міжкімнатні двері висотою 1900 мм

  • 21 June 2018 11:48:12

Габаритні розміри є відправною точкою при виборі дверей для будь-якого приміщення. Міжкімнатні двері 1900 мм заввишки – один з найпопулярніших варіантів, так як подібними параметрами дверних прорізів відрізняється велика частина типових квартира.

На сьогоднішній день, люди все більше уваги приділяють дизайну інтер'єру, важливою складовою якого є облаштування дверних прорізів. Великий вибір виробів на сучасному ринку Саратова та інших міст дозволяє втілити в життя будь-які задуми дизайнера. Не слід забувати і про основне призначення конструкцій – поділ простору, забезпечення комфорту в приміщенні, запобігання теплових втрат і проникнення непотрібних звуків. Для здійснення вдалої покупки слід розібратися з існуючими технологіями виготовлення виробів, їх обробки і конструкції. В наявності представлені міжкімнатні двері висотою 1900 мм в різних конфігураціях і цінових рамках. Також сучасна будівельна сфера дає можливість купити вироби з іншими габаритами, наприклад, двері з дуба 2000 мм заввишки.

Пристрій міжкімнатних дверей

залежно від способу виготовлення можна виділити чотири основні групи виробів, що є продуктом масового виробництва:

  • щитові (каркасні) – являють собою дерев'яну основу, обшиту листами МДФ;
  • фільончасті – порожнечі між каркасними елементами заповнюються спеціальними дощечками (фільонка.) Серед таких моделей широко представлені міжкімнатні двері 1900 на 800 мм;
  • царговые – дерев'яна рама заповнюється брусками (царгами), горизонтально розміщеними на поверхні;
  • погонажні – дерев'яний або металевий каркас заповнюється протиударним склом або фільонкою, розміщеними по всій висоті виробу.

Кожна група виробів має свої переваги і недоліки. На який з них зупинити вибір, вирішує покупець. Відправною точкою відліку є фінансова можливість споживач.

Матеріал виготовлення міжкімнатних дверей

зовнішній вигляд конструкції першорядний вплив надає матеріал її виготовлення і оздоблення. Соснова двері 600 на 1900 мм або з іншими параметрами може бути виготовлена з масиву натурального дерева. Цей варіант є самим дорогий. Бюджетним варіантом стануть ламіновані конструкції. Вони відрізняються стійкістю до впливу зовнішнього середовища, в тому числі до вологи. В зв'язку з чим широко застосовуються в кухні та санвузлах, де досить часто встановлюються вузькі міжкімнатні двері шириною 55 см.

Представниками середнього цінового сегмента вважаються вироби, покриті шпоном з натурального дерево. Вони мають презентабельний зовнішній вигляд поряд з високими показниками теплоізоляція. Скляні варіанти добре вписуються в сучасну стилістику приміщень, наприклад, хай-тек. Які саме купити міжкімнатні двері 1900 мм в висоту – справа смаку конкретного покупця.