Міжкімнатні двері в зборі

  • 25 June 2018 12:16:52

Яка перша асоціація виникає у вас при слові "двері"? Прямокутний шматок дерева з ручкою на петлях? Дверний замок, гарний візерунок на поверхні або зовсім символічний образ перешкоди? Що ж є двері насправді?

Будь-який фахівець скаже вам, що будь-які двері - це не тільки дверне полотно з ручкою. Крім нього там присутній ще ряд вкрай важливих деталей, без яких конструкція буде неповною. Якщо зовнішній вид дверей вибирає покупець, то її комплектацію буде визначати в основному приміщення, в якому буде розташовуватися двері, і її тип. Купити міжкімнатні двері в зборі нескладно, але необхідно проконсультуватися з фахівцями перед покупкою.

Нерівності в будівлі, кривизна підлоги або стін дверного отвору можуть зіграти злий жарт з невдалим покупцем, і його придбання міжкімнатних дверей з фурнітурою в зборі не буде повною мірою виконувати покладені на нього функції. Кваліфікований фахівець зможе точно сказати, які роботи потрібно провести для того, щоб установка дверей пройшла гладко і не позначилася на їх подальшій роботі. Двері дерев'яні в інтер'єрі не повинні надто виділятися, тому варто звернути увагу на колір і матеріал придбання, погодивши його з вже наявними в квартира.

Комплектація розпашних дверей

Міжкімнатні двері в зборі з коробкою продаються досить часто. Деякі магазини навіть пропонують при покупці послугу монтажу конструкції на своєму місці в квартирі. Якщо говорити про стандартної пропонованої комплектації для розпашних дверей, то це буде:

  • дверне полотно;
  • планки від дверної коробки;
  • наличники.

Розмір і кількість комплектуючих можуть відрізнятися. Наприклад, двері з масиву дуба для дачі міжкімнатні з коробкою можуть містити одне дверне полотно, дві з половиною планки для дверної коробки і п'ять палиць для наличників. Майже для всіх дверей міжкімнатних і дешевих в зборі є інструкція по установці і експлуатації.

Комплектація розсувних дверей

Розсувні двері дещо складніше у експлуатації, ніж орні. Справа в тому, що в якості рушійного елемента використовуються спеціальні ролики. Вони досить складні в установці і кілька незручні в обслуговуванні. Ролики забезпечують високу рухливість дверей, але разом з цим вимагають дуже точної установки напрямних рейок. В комплекті дверей розсувного типу йдуть дверне полотно, направляючі рейки, ролики для забезпечення рухливості та обмежувачі пересування роликів. Також обов'язково мають бути інструкція і гарантійний талон від виробника.