Міжкімнатні двері в інтер'єрі

  • 25 June 2018 12:15:53

Що визначає якість життя в квартирі? Багато хто відповість відразу, і не замислюючись, – ремонт. Справність газових і водопровідних труб, якість системи опалення та електропроводки - на це звертають увагу в першу чергу. Далі пішли вже безпосередньо меблі з дуба і планування кімнат. І при всьому при цьому люди нечасто замислюються про інтер'єр свого житла. При облаштуванні житла, виходячи в першу чергу з обмежених коштів, ми дивимося спочатку на ціну, а потім – на те, як річ буде вписуватися в загальний інтер'єр. З одного боку, це не така вже й велика проблема, а з іншого-хотілося б мати бездоганний стиль всередині будинку. Поєднання фарб і матеріалів, що визначають тон і характер житла, вкрай важливо. Саме по ньому людина, вперше Зайшовши в будинок, становить перше враження про власника житла.

Міжкімнатні двері в інтер'єрі займають далеко не останнє місце, але саме їх найскладніше правильно підібрати. Тут роль грає все – від кольору покриття до типу відкриття. Розробляючи дизайн будь-якого приміщення фахівці, орієнтуючись на призначення кімнат і їх розмір, можуть порадити, що і де краще використовувати.

Класика в інтер'єрі проти модерну>

Для того щоб отримати презентабельний зовнішній вигляд квартири, необов'язково купувати дубові двері. Звичайно, натуральні двері з масиву сосни в інтер'єрі будь-якої квартири будуть відмінно виглядати, але ціна на це дерево робить їх зовсім непривабливими. Більш дешеві аналоги при належному відхід послужать не гірше справжнього дерева, а часом навіть краще. Міжкімнатні двері з масиву ясена теж красиві, але перед їх покупкою варто задуматися про колірній гамі. Дорога річ не завжди якісна і необов'язково підходяща.

Міжкімнатні двері в класичному інтер'єрі мають наступні риси:

  • дерев'яна або деревоимитирующая поверхня;
  • розпашна система відкриття.
  • У стилі модерн переважає розсувна структура і скло в якості матеріалу двері.

    ПРО типи відкриття дверей і зручності

    Існує два основних типи відкриття дверей – розсувний і орний. Другий знайомий нам усім – це досить поширений тип дверей. З першим трохи складніше – до відносно недавнього часу він був поширений тільки в країнах Сходу. Там розсувні міжкімнатні двері в інтер'єрі вважаються давно прийнятою нормою.

    Якщо порівнювати двері за типом відкриття, то можна сказати, що розсувні двері менш надійні як охоронна система і володіють невисокою звукоізоляцією в порівнянні з орними, але при цьому займають менше місця і виглядають більш цікаво.