Міжкімнатні двері шириною 900 мм

  • 21 June 2018 11:57:13

Міжкімнатні дверні конструкції в наш час є основною деталлю інтер'єру, від якої залежать як комфорт і тиша в кімнаті, так і дизайн інтер'єру. Деякі люди помилково вважають, що дерев'яні двері не грають ніякої ролі в інтер'єрі, однак насправді, саме вона в першу чергу кидається в очі гостю. Тому, без якісної і красивої двері, інтер'єр і ремонт в будинку закінченим вважати не можна.

Де купити хороші двері

Придбати дверну конструкцію можна в різних магазинах, які займаються продажем будівельний матеріал. Але оскільки необхідно придбати якісну конструкцію, яка буде мати високі технічні характеристики і відмінний зовнішній вигляд, краще звернутися в спеціалізований магазин, який займається реалізацією виробів від виробника. Оскільки міжкімнатні двері 900 мм шириною рідко виготовляються виробником, їх необхідно замовляти. Співробітники магазину представляють покупцеві каталог моделей, у якому можна переглянути фото міжкімнатних дверей 80 см, 90 см шириною або моделі інших розмірів. Також до каталогу фахівець докладе прайс-лист, в якому будуть вказані ціни на конкретні моделі дверей.

Вартість дверних конструкцій

Варто відзначити, що ціна міжкімнатних дверей з сосни 90 см завширшки трохи вище, ніж вартість моделей шириною 80, 70, 60 см. На це впливають кілька факторів. Однак варто також відзначити, що купити міжкімнатні двері 900 мм шириною можна, вибравши різну цінову категорію. Так, існує три цінових категорії для дверей:

1.  економклас. Це дверні конструкції, виготовлені з більш дешевого матеріалу, з простої технології та з використанням дешевої фурнітури;

2.  середній клас. До даного класу відносяться імпортні вироби, виготовлені з більш якісного матеріалу і фурнітури;

3.  елітні двері. Для виготовлення таких моделей використовують матеріали найвищої якості. Як правило, це дерев'яні вироби з клеєного матеріалу, а також з використанням дорогої фурнітури. Такі конструкції будуть служити тривалий час, не втрачаючи з роками свого зовнішнього вигляду.

Крім того, вартість також може залежати від типу конструкції і способу її обробки.

Висота конструкцій

Для різних приміщень мають значення не тільки ширина, але і висота дверей купе. Така чином, висота 1900, 2000, 2100 мм підійде для будь-якого приміщення, оскільки є стандартною висотою отвору. Однак якщо говорити про вітальню, то краще встановити міжкімнатні двері 2200 на 900 мм. Такі двері виглядатимуть масивними, що додасть інтер'єру багатства. Крім того, через настільки високий дверний отвір досить легко перенести масивні меблі і високі деталі інтер'єру.

Великі міжкімнатні двері давно увійшли в моду, і завжди вважаються стильним рішенням, підкреслюють почуття смаку власників будинку. Більш того, вітальня з великими дверними конструкціями виглядає гостинно, привабливо, просторо і комфортно.