Міжкімнатні двері шириною 90 см

  • 21 June 2018 11:55:57

Установка кожній дверній конструкції вимагає уважності, досвіду роботи, а також правильних розрахунків і акуратності. Від того, наскільки якісно буде встановлена міжкімнатні двері, будуть залежати її технічні характеристики, термін експлуатації, а також зовнішні дані. Самостійно, як правило, установкою дверних конструкцій краще не займатися, якщо немає відповідного досвіду роботи, оскільки на кожному етапі монтажу необхідно дотримуватися особливих правил, і категорично не можна допускати ніяких відхилень в розрахунках, що зможе контролювати тільки досвідчений фахівець.

Переваги дверей шириною 90 см

Міжкімнатні двері 90 см шириною виготовляються досить рідко, в більшості випадків на замовлення. Однак вони мають ряд переваг, як у зовнішньому оформленні, так і в технічна характеристика. До таких переваг можна віднести наступні особливості:

  • просторий прохід. Через настільки просторий дверний отвір можна з легкістю перенести меблі, інші деталі інтер'єру;
  • зовнішній вигляд. Масивні дубові двері 220 на 900 мм мають багатий зовнішній вигляд, що додає інтер'єру особливості, багатства, шику;
  • можливість пофантазувати. Великі дверні полотна можна оформити в самих різних стилях, застосовуючи різні способи оформлення.

Враховуючи такі достоїнства, є сенс встановити міжкімнатні двері 90 см шириною.

Установка міжкімнатних дверей 90 см

Ширина стандартної двері з сосни  - 600 мм, 700 мм, 800 мм і 900 мм. Щоб обчислити ширину дверного отвору, куди буде встановлюватися двері, необхідно додати ще від 8 до 10 см, залежно від товщини коробки. Таким чином, для міжкімнатних дверей шириною 90 см ширина прорізу повинна становити не менше 98 см. Що стосується висоти отвору, до висоти полотна з коробкою слід додати 6 сантиметрів.

Якщо було прийнято рішення купити міжкімнатні двері 90 см шириною, замість стандартного полотна 80 см, то важливо врахувати деякі особливості їх монтажу. В першу чергу слід враховувати вагу конструкції. Через велику вагу, для її установки потрібні посилені петлі, кріплення, і інші деталі. Крім того, краще віддати перевагу універсальним петлям, оскільки вони мають більш тривалий термін служби. Для масивної двері краще брати 3 петлі для більш надійного кріплення. Другий важливий момент: установка міжкімнатних дверей шириною 90 см повинна здійснюватися строго під кутом 90 градусів.

Варто відзначити, що, незважаючи на те, що ціна на дверні полотна в комплекті, ширина яких становить 90 см, більш висока, в порівнянні з меншими розмірами, і встановлюються вони дещо складніше, але вони є більш зручними і практичними. Через такий отвір легше пронести масивні меблі та інші деталі інтер'єру. Крім того, для їх оформлення можна використовувати більш широкий асортимент елементів декор.