Міжкімнатні двері шириною 800 мм

  • 21 June 2018 11:54:53

Споруда власного будинку, купівля квартири або ремонт в новому житлі є важливим життєвим етапом для кожної людини. Однак завершити обробку в приміщенні, не встановивши дверну конструкцію, не тільки нелогічне, але і витратне рішення, оскільки доведеться знову псувати стіну і повторно проводити її декоративну оздоблення. Крім того, саме двері є важливою деталлю інтер'єру, без якої він не буде завершеним, і буде відсутнє відчуття комфорту.

Як правило, оптимальним варіантом для поділу двох кімнат є міжкімнатні двері 800 міліметрів шириною. Це стандартні розміри, які встановлено ГОСТ. У деяких випадках параметри можуть бути великими або меншими, в залежності від побажань власників будинку або квартири, проте в основному в проходи монтують саме двері таких параметрів. Причиною їх переважного використання є їх зручність і практичність.

Правила вибору якісних дверей

Щоб купити якісні міжкімнатні двері шириною 80 см, які підійдуть за розмірами дверного отвору, і будуть служити довго і якісно, необхідно дотримуватися деяких правил при їх виборі:

  • попросити у продавця паспорт на виріб. Наявність даного документа підтверджує точність параметрів і їх відповідність стандартам якості;
  • звернути увагу на вартість. Більш дорогі дверні конструкції виробляються з більш міцних матеріалів і максимально якісної фурнітури, що гарантує довговічність виробу;
  • гарантія. Якщо виробник дає гарантію на тривалий термін, до наприклад, на 1 рік, то виріб дійсно якісне.

Якщо купити міжкімнатні двері 800 міліметрів в ширину, дотримуючись цих правил, то цілком реально придбати якісний виріб, з яким не виникне проблем при монтажі або в процесі експлуатації. Однак також важливо заздалегідь визначитися з механізмом відкривання, оскільки соснові двері шириною 90 см, 80 см або інших параметрів, може бути орними, розсувними, складаний і т. д.

Вартість дверей

Ще одним важливим критерієм вибору дверної конструкції є її вартість. Як правило, ціна міжкімнатних дверей 800 мм шириною не залежить від висоти. Вона не відрізняється від вартості дверей з масиву дуба 70 см або 60 см, оскільки всі вони є стандартними. Однак їх вартість може відрізнятися в залежно від інших факторів, таких як механізм відкривання, дизайн або тип конструкція. Таким чином, глухі двері будуть дешевше, ніж дверне полотно зі скляними елементами, а ще більш дорогою буде конструкція з незвичайним дизайнерським оформленням.

Вибираючи конструкцію для монтажу між кімнатами, важливо максимально точно зробити заміри дверний проріз. Якщо розміри коробки міжкімнатних дверей 800 мм шириною будуть відповідати стандартам, то отвір повинен бути на 1-2 см більше всієї конструкції. В іншому випадку доведеться додатково витратитися на доопрацювання отвору або коробка.