Міжкімнатні двері шириною 80 см

  • 21 June 2018 11:53:38

Двері є важливим елементом кожного приміщення. Без них ремонт буде здаватися незавершеним, а в інтер'єрі завжди буде чогось не вистачати. Дверний конструкції не тільки відокремлюють одну кімнату від іншої, але і дозволяють людині усамітнитися, сховавшись від зайвих звуків. Крім того, дверні полотна можуть стати відмінним доповненням дизайну інтер'єру при правильному підборі кольорів відтінків і елементів декору.

Параметри дверей і прорізів мають велике значення. Таким чином, міжкімнатні двері 80 сантиметрів шириною – це стандартна ширина дверного полотна з коробкою, яке встановлюють в якості міжкімнатних конструкцій. Також дані параметри можуть бути збільшені, або навпаки, зменшені. Наприклад, це можуть бути двері з масиву сосни шириною 70 см, або 90. Але в радянські часи, для того щоб розділити приміщення, встановлювалися міжкімнатні двері строго на 80 см, бо того вимагав ГОСТ.

Особливості вибору дверей

Щоб правильно вибрати дверну конструкцію, і уникнути проблем з монтажем, необхідно врахувати наступні деталі при її виборі:

  • параметри коробки: ширина і висота;
  • параметри полотна;
  • наявність або відсутність порога;
  • розміри наличників.

Щоб обчислити, якої ширини повинен бути отвір для міжкімнатних дверей з ясена шириною 80 см, необхідно до розмірів полотна додати параметри коробки, а також зазор для монтажної піни, ширина якого повинна бути від одного до двох сантиметр. Розміри коробки для вхідних дверей 800 мм повинні складати від 7 сантиметрів. Таким чином, ширина прорізу повинна становити не менше 88 сантиметрів.

Особливості установки дверей в отвір

Отвір для міжкімнатних дверей 80 сантиметрів шириною в деяких випадках може виявитися меншим, або навпаки, більшим. Збільшити його практично неможливо, однак якщо він дещо більший, то зменшити отвір цілком можливо, хоч це і відніме багато сил і часу. Слід пам'ятати, що для міжкімнатних дверей 200 на 80 сантиметрів отвір повинен мати параметри від 210 на 88 до 250 на 97 см. Також важливо враховувати спосіб відкривання конструкції, оскільки якщо двері складні, або мають інший механізм відкривання, їх установка в прохід матиме свої особливості.

Як правило, дверні конструкції купують в комплекті з коробкою, тому для їх установки необхідно лише врахувати параметри самого отвору. Однак у тих випадках, якщо дверне полотно купується окремо, то важливо знати точну ширину коробки і її висоту, щоб уникнути проблем з монтажем.

Виходячи з усього вище перерахованого, випливає висновок, що рішення купити дверні полотна є складним завданням, що вимагає уважності, а також точних розрахунків. Крім того, установка конструкції не може пройти без проблем, якщо вона була придбана без дотримання правил і точних вимірів.