Міжкімнатні двері шириною 70 сантиметрів

  • 21 June 2018 11:51:57

Міжкімнатні двері 70 сантиметрів шириною часто набувають для установки в кухню. Також їх можна встановлювати в туалет або ванну кімнату, проте для цього буде потрібно розширювати стандартний дверний отвір. При установці настільки вузької конструкції в кімнату необхідно дверний отвір звузити, оскільки стандартна ширина отвору в кімнатах розраховано для міжкімнатних дверей 80 сантиметрів.

Вибір дверей шириною 70 см

Вибрати міжкімнатні двері 70 см шириною в наш час досить складно, тому що їх різноманітність не обмежено, і росте з кожним днем. Сучасні виробники можуть запропонувати конструкції з різних матеріалів, найбільш популярним з яких є масив натурального дерева, оскільки він має масу достоїнств. Найбільш цінними перевагами є такі характеристики:

  • звукоізоляція;
  • теплоізоляція;
  • перешкоду потрапляння в кімнату запахів з кухні;
  • екологічна чистота;
  • естетичний зовнішній вигляд.

Завдяки такому поєднанню якостей, дверні конструкції 700 мм, виготовлені з натурального дерева, є кращим варіантом для монтажу в кухню.< / o:p>< / span>< / p>

отвір для дверей шириною 70 см

Однією з найбільш важливих деталей при установці дверних конструкцій є відповідність їх розмірів параметрами дверного отвору. Вітчизняні виробники, як правило, дотримуються стандартів, встановлених ГОСТ, і виробляють стандартні вироби. Однак є відмінності між прорізами для міжкімнатних дверей 70 см від старого будинку і нової будови, оскільки технологія виробництва радянських і сучасних дверних конструкцій різниться.

Якщо міжкімнатні двері, ширина яких 70 см, від сучасного виробника, будуть встановлюватися в дверний отвір радянського будинку, слід врахувати деякі деталі:

  • старий отвір буде занадто великим для нової конструкції, і закріпити такі двері не вийде. Тому необхідно виправити параметри конструкцій;
  • навіть у тому випадку, якщо вийде встановити двері в такому отворі за допомогою збільшених кріплень, то повністю усунути щілини не вдасться.

Такі ж особливості має отвір для розсувних дверей 80 см та інших параметрів у старому будинку, якщо дверні конструкції виготовлені за новими стандартами.

Щоб вибрати міжкімнатні двері 70 см шириною, яка ідеально підійде по параметрами під отвір, а також впишеться в дизайн інтер'єру, виробники пропонують переглянути фото міжкімнатних дверей в каталозі компанії. Як правило, виробник додає до каталогу, прайс-лист, в якому вказані ціни на товари, з урахуванням всіх особливостей виробу. Таким чином, клієнт, розглядаючи цікавлять його моделі, може вибрати найбільш підходящу, яка підійде йому як за зовнішнім виглядом, так і за технічним характеристика. Також він зможе приблизно орієнтуватися у вартості, і зупинитися на моделі, ціна якої відповідає його фінансовим можливостям.