Міжкімнатні двері під ключ

  • 25 June 2018 13:20:11

Вибір і монтаж дверей міжкімнатних є досить трудомісткою справою. В першу чергу необхідно встановити полотно правильно і акуратно, не пошкоджуючи поверхні виробу. Тому найкраще довірити цю роботу професіоналам і купити міжкімнатні двері з установкою під ключ.

Установка дверей з дуба досить складна завдання, яка включає в себе демонтаж колишньої конструкції, завмер габаритів отвору, установка нового виробу, монтаж фурнітури і подальша обробка проріз. Щоб не займатися самостійною установкою, самим зручним і вигідним рішенням буде купити міжкімнатні двері під ключ.

Різновиди монтажу міжкімнатних дверей

Кожен тип дверей має свої особливості в установці, які необхідно знати і застосовувати на практиці. Наприклад, при установці одинарних дверей слід провести монтаж короба і вироби, вирізати міжкімнатні засувку і приступити до робіт по установці фурнітури, після потрібно обшити наличниками. Можуть бути і додаткові функції, ціна яких буде включена в загальну вартість.

Установка міжкімнатних розсувних дверей під ключ має на увазі їх монтаж в "пенал", а також установку розсувного механізму. Перед монтажем двері проводяться будівельні роботи по зведенню фальш-стіни.

Двостулкові вироби монтують так ж, як і одинарні, але в них ще входить установка ригелів і удаваної планки, а також обшивка лиштвами з обох сторін.

 В монтаж одинарних і подвійних купе входить установка розсувної системи, тільки після цього проводиться безпосередньо установка двері і фурнітури.

Стандартні роботи під ключ включають:

  • підготовчі роботи дверного
  • монтаж короба;
  • установку дверного виробу;
  • Налаштування дверних петель і перевірку всіх елементів;
  • наповнення швів монтажною піною.

Оптимальним варіантом є установка будь-яких з перерахованих видів міжкімнатних дверей від виробника під ключ.

Чому двері під ключ це вигідно

Якісна і красива міжкімнатні двері – це половина успіху. Для того, щоб вона добре виглядала і вписувалася в дизайн інтер'єру, мало її просто вибрати, її необхідно правильно, акуратно вмонтувати в дверний отвір.

Установка міжкімнатних дверей під ключ – це недорога процедура, яка дозволить уникнути таких помилок, як неакуратність, пошкодження дверного полотна і даремно витрачений час. Самостійна установка може не просто пошкодити, але і зіпсувати зовнішній вид: тоді доведеться міжкімнатні двері з сосни.

Тому не варто ламати голову над питанням про те, як правильно поставити міжкімнатні двері, краще довірити дану роботу фахівцям.