Міжкімнатні двері із вітражами

  • 27 June 2018 11:46:04
При виборі та подальшій покупці будь-які речі завжди варто дилема-Краса або практичність. Особливо це стосується дерев'яних меблів. Перше, на що ми звертаємо увагу в будь-якому приміщенні – саме меблі, її розстановка і зовнішній вигляд. На основі цього спостереження і складається перше враження про господарів будинку і подальше ставлення до них. Саме тому не варто нехтувати дизайном квартири – занадто велика кількість яскравих кольорів, невдале їх поєднання або невідповідність форм можуть викликати у гостей дискомфорт і відбити всяке бажання прийти до вас ще раз. Вдало підібраний інтер'єр навпаки, може схилити думку про вас в кращу сторону.

Особливо ретельно слід вибирати двері з масиву. Цей, здавалося б, незначний елемент може серйозно вплинути на загальну гаму. Міжкімнатні двері з масиву дуба, скажімо, медового кольори в квартирі, де переважають сірий і чорні кольори, буде не дуже ДО РЕЧІ. Але колір – це не останнє, на що варто звернути увагу. Малюнок, різьблення або інші художні елементи також мають вагу. Не завжди є сенс в подібній обробці, однак є елемент, який виявиться в будь-якому приміщенні до речі. Це міжкімнатні соснові двері з вітражами. Різноманітність вітражів, повна свобода у виборі кольору і малюнка роблять цей елемент наскільки універсальним, наскільки це можливо.

Переваги вітражних дверей

Купити міжкімнатні двері розсувні з вітражем не складно-куди складніше правильно підібрати стиль і поєднання матеріалів. Величезний вибір малюнків і додаткових деталей змушує на якийсь час впасти в ступор – а що з цього всього придбати?

В першу чергу потрібно відштовхуватися від того, що у вас вже є. А саме від підлоги і стін квартири. Інтернет-магазини надають фото і ціни на міжкімнатні двері з масиву ясена з вітражем, тому складнощів в знаходженні ідеального елемента інтер'єру не повинно бути. Двері купе без порога з ним, все частіше роблять вітражними. З одного боку, це добре – є величезна кількість варіантів для вибору, а з іншого - ціна на міжкімнатні двері з вітражами хорошої якості постійно ростуть.

Недоліки вітражних дверей

З побутової точки зору у вітражів є великий недолік – вони скляні. Тобто, їх нескладно розбити, просто сильно грюкнувши по предмету, на якому вони знаходяться. Потрібний постійно стежити за тим, щоб ваші домочадці і гості дотримувалися обережності поряд з вітражними вставками сидячи на дерев'яних сходах. Також візерункове скло треба часто мити – пил може сильно зіпсувати зовнішній вигляд і ефект, який він виробляє.