Міжкімнатні двері для дачі

  • 25 June 2018 12:25:49

Дачна ділянка – це місце, куди можна влітку приїхати і відпочити від усіх повсякденних турбот. Як правило, на таких ділянках є невеликі будиночки. А для будинків, само собою, потрібні двері з масиву. І мова йде не про зовнішньому елементі захисту від стороннього проникнення. Міжкімнатні двері для дачі теж дуже важливі – вони виконують функцію додаткової теплоізоляції між кімната. Важливо і те, як вони виглядають, адже місце для душевного розслаблення повинно мати відповідний зовнішній вигляд. Фахівці рекомендують використовувати світлі тони. Це сприяє тому, що у вас виникне бажання повернутися на дачу, а не намагатися уникати її. Також потрібно пам'ятати про шкідників – дачні будинки, які можуть тривалий час стояти без господарів схильні до безлічі шкідливих факторів. Це:

  • перепади температур;
  • комахи;
  • іноді – волога.

Особливість вибору дачних дверей

З огляду на те, що у дачних будинків потрібно висока звукоізоляція і підвищена захисна функція в цілому, рекомендується вибирати двері орного типу з натуральних матеріалів. Бажано купувати двері для дачі міжкімнатні з коробкою – це полегшить установку і використання даного елемента інтер'єру. Міжкімнатні двері з масиву сосни для дачних ділянок не рекомендуються-вони не дуже надійні, а скло з красивого елемента декору легко може стати справжнім борошном для догляду. Також при покупці варто звернути увагу на щільність прилягання дверного полотна до дверної коробки і схильність матеріалу до деформацій.

Гарні двері повинні максимально щільно прилягати до косяка, і при цьому якомога менше міняти форму під впливом температури, вологи і часу. При достатньому рівні фінансів непоганим варіантом стануть металопластикові двері – вони володіють усіма перерахованими вище достоїнствами. До того ж, знайти такі міжкімнатні двері розсувні під ключ нескладно, а розміри можна вибрати самостійно. Якщо бюджет не дозволяє такі витрати, то цілком підійде добре підігнані двері з ПВХ, ДВП або МДФ. Міжкімнатні двері для дачі недорого купити цілком реально, але потрібно стежити за якістю їх виготовлення.

Специфіка експлуатації міжкімнатних дверей на дачах

Пам'ятайте, що купити міжкімнатні двері на дачу – це ще не запорука успіху, надалі потрібно буде їх ще встановити і налагодити для використання. Поставтеся серйозно до вибору матеріалу. Пам'ятати, що:

  • дерев'яні двері швидко деформуються під впливом вологи. Якщо ваш дачний будиночок не має належної стійкості від вологи, то краще відмовитися від дерев'яних виробів;
  • пластикові двері надійні та довговічні, але їм складно надати природний і розслабляючий вид. Якщо вас напружує офісна атмосфера, то ПВХ – не найкраще рішення.