Міжкімнатні двері без замків і завісів

  • 27 June 2018 11:42:13

Обладнання приміщень дерев'яними дверима може лише на перший погляд виявитися справою не складною. В принципі, купуючи цілком зібраний дверний блок, його монтаж не викликає труднощів у фахівців і більшість споживачів знаходять варіанти, які підходять їм практично по всіх параметр. Однак, часто проблеми виникають в абсолютно несподіваних напрямках, наприклад додаткової меблів з дерева.

Чому замовляють полотна без замків і іншої фурнітури

Причин, за якими споживач віддає перевагу купити міжкімнатні двері з масиву дуба без замків, може бути кілька. Наприклад, заздалегідь підібрана вподобана фурнітура або навпаки, ті елементи, які встановив виробник, за якими-небудь параметрами не влаштовують покупця. Виправдана покупка міжкімнатних дверей без замків в тих випадках, коли вони закуповуються у різних виробників, але дизайн вимагає об'єднання різних конструкцій такими елементами, як навіси і ручки запірних механізмів.

Ще одним приводом може стати невизначеність у плані монтажу полотен: чи буде двері встановлюватися зовні кімнати або її зручніше буде монтувати зі зворотного боку коробки, з якого боку краще її навішувати. Іноді ці параметри стають зрозумілі лише після того, як розробляється інтер'єр з меблюванням.

Особливості монтажу дверей без замків

Звичайно, можна замовити міжкімнатні двері без замків, але в цьому випадку треба бути готовими до цілого ряду проблем, таких як:

  • невідповідність фурнітури стилю полотна;
  • неможливість врізки замку з-за неправильних розрахунків його розмірів щодо товщини дверей;
  • додаткові роботи з підгонки полотна до дверної коробки та інші незручності, які без особливих зусиль виключаються виробником в заводських умовах, що поставляють свою продукцію в збору.

Таким чином, низька ціна міжкімнатних дверей без замків після проведення всіх необхідних маніпуляцій, в результаті може виявитися не такою привабливою, як могло здатися на перший погляд.

Власне, сама збірка і монтаж двері розсувний, замків вимагає високої кваліфікації фахівців перед фарбуванням дверей, встановлюють вироби в отвір.

Тому без особливої потреби, а вже тим більше з метою економії, не варто замовляти дверні полотна окремо. Краще придбати італійські міжкімнатні двері зі стовідсотковою підгонкою і гарантією на замки, ніж створювати собі проблеми, на вирішення яких доведеться витратити масу сил, часу, і що найприкріше - заплатити чималі гроші.