Міжкімнатні двері без порогу

  • 27 June 2018 11:44:50

Складно уявити сучасний будинок без міжкімнатних дверей. Цей елемент інтер'єру створює необхідний затишок і почуття захищеності, наявності власного особистого простору. Двері з дуба без порога-це популярне дизайнерське рішення для багатьох будинків. По-перше, їх установка набагато простіше, так як не потрібно розраховувати місце під поріг. По-друге, відсутність порога може дещо полегшити перетягування важких речей з однієї кімнати в іншу. Якщо в будинку є маленькі діти, то ймовірність того, що вони наб'ють собі гулю про лавочку з дерева, стане набагато менше.

Однак при встановленні міжкімнатних дверей без порога потрібно пам'ятати, що монтаж дверної коробки потрібно проводити дуже ретельно – навіть маленькі нерівності або невеликі помилки в розрахунки можуть стати причиною того, що дверне полотно буде або занадто туго відкриватися, або, що більш імовірно, будуть постійно бовтатися, змінюючи своє стан з відкритого на закрите самостійно. Це дещо незручно, а часом навіть моторошно, тому потрібно вкрай ретельно ставитися до монтажу даної конструкція.

Матеріали для виготовлення дверей без порога

Часто міжкімнатні двері з ясена зараз встановлюються без порога. Отвір двері міжкімнатних без порога має свою специфіку. Наприклад, замість чотирьох планок в дверній коробці встановлюється всього три. При ідеальному розвитку подій процес монтажу повинен виконуватися в такій послідовності:

  • монтаж петель (при необхідності – і замка);
  • установка дверної коробки;
  • вирівнювання виробу за рівнем підлоги в приміщення.

Перш, ніж приступати до монтажу, слід пам'ятати, що всі виміри і розрахунки слід виконувати заздалегідь, інакше є ризик отримати неякісну роботу і погано працюючі міжкімнатні соснові двері.

Переваги і недоліки міжкімнатних дверей без порога

Серед переваг слід відзначити відносну простоту в установці, легкість в експлуатації і заміні дверного полотна. Висота міжкімнатних дверей без порога може бути різною, і не завжди залежить від висоти дверного отвору – відсутність порога додає більше можливостей до відступу від прийнятих стандартів. Це буде великим плюсом при самостійному створенні дизайну квартири або будинку.

Серед недоліків можна помітити невисокий рівень звукоізоляції і слабке збереження в кімнаті постійної температури. Зважаючи на це двері без порога не рекомендують встановлювати на дачах і заміських будинках – для будівель цього типу вкрай важливо утримувати тепло всередині приміщення.