Міжкімнатні двері без коробок: позитивні і негативні сторони питання

  • 27 June 2018 11:43:09

Нові форми будівництва, технологічні прориви по створенню будівельних матеріалів з поліпшеними якостями дозволяють архітекторам створювати оригінальні проекти, які заповнюються не менше ексклюзивними інтер'єрами. В них використовуються і численні нововведення в конструкції головних елементів приміщень - вікон і дверей, в тому числі і міжкімнатні двері без коробок.

Що являють собою двері без коробок

Як відомо, дверний блок складається безпосередньо з полотна і коробки, виконує наступні функції:

  • опори і надійної фіксації дверного полотна;
  • формування правильної отвору геометричної форми;
  • композиційно об'єднує конструкції на дубові двері

Однак, інженерна думка сягнула досить далеко, щоб з'явилися міжкімнатні двері з сосни без замків і коробок або як їх ще називають, луток. Більш сучасні конструкції зсувного і розсувного типів дійсно не вимагають традиційних форм обробки країв дверного отвору.

Підвісні полотна кріпляться в напрямних двома способами-підвісним і купе. У першому випадку напрямна є і несучою конструкцією, а принцип дверей-купе відомий практично всім завдяки активному використанню в меблевому виробництві-полотна рухаються по двох напрямних, вага полотен припадає на нижній елемент системи, а верхня складова фіксує двері при русі у вертикальному положенні, запобігаючи заклинювання механізмів. Найчастіше міжкімнатні двері з ясеня без петель і коробок використовуються в дизайнерських проектах стилів інтер'єру, арт, техно.

Моделі міжкімнатних дверей без коробок

Одним з недоліків міжкімнатних дверей без коробки і наличників вважається необхідність якісної обробки дверного проріз. Однак розроблені і такі моделі, що комплектуються легкими, але міцними рамами, переважно з алюмінію, які після закінчення монтажу повністю ховаються під елементами дверних конструкцій. Такі полотна монтуються практично врівень зі стіною з отвором.

Комплекти уніфіковані, мають у своєму складі стулки, які за бажанням клієнта можуть бути пофарбовані в будь-який колір або загрунтовані, вони легко піддаються будь обробці з драбиною з дуба: фарбування, нанесення аплікації, обклеювання шпалерами, в т. ч. і з 3D ефектом. Кріпляться полотна за допомогою внутрішніх прихованих петель, а в якості запірного механізму використовується магнітний замок.

Купити міжкімнатні двері без коробки – значить скористатися можливістю створити неповторний інтер'єр будинку або офісу. Сучасний дизайнерський проект перетворить приміщення і поліпшить якість життя.